Клініки наркології в Києві (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи в Шевченківському районі
Підшивка від алкоголю 6500 грн
Соціально-психологічний супровід 4 сеанси на місяць + супровід лікаря 5000 грн
Знайдено 9 клінік

Павел
Я переживал очень серьёзную наркозависимость. Всё началось после того, как мне пришлось уйти с работы. Именно тогда я стал употреблять коноплю раз в неделю и думал, что ничего такого в этом нет, но потом мои сеансы участились и стали ежедневными. Из-за обыденного состояния, мне захотелось попробовать что-то большее, и именно так я перешёл на психотропы, которые разрушили мою нервную систему. Если бы не мои друзья, которые записали меня на прием к наркологу, то возможно я до сих пор не смог бы полностью вылечиться от данного заболевания. Курс лечения, который мне дал врач, был долгим и принудительным. Было очень тяжело, я бы даже сказал невыносимо, но потом я стал постепенно приходить в норму. Благодарен врачу за помощь.
Илья
Дело в том, что я не в первый раз обращаюсь за консультацией нарколога и на мой взгляд, это первый врач, который смог поставить правильный курс лечения. Выражаю огромную благодарность доктору за оказанную помощь! Наконец-то я смог избавиться от своей зависимости!
Я была в отчаянии, когда начала замечать странные изменения в поведении сына, а позже нашла пакетик с наркотиками в кармане его куртки. Сразу же потянула его на консультацию к наркологу, надеясь, что всё ещё обойдётся. И обошлось! Сыну быстро назначили лечение, и результат не заставил себя ждать. Вот уже полгода живем спокойно, без каких-либо упоминаний о наркотических веществах. Благо, что вовремя кинулись.
Екатерина
Почти у всех людей есть какие-либо слабости, к сожалению, слабостью моего друга был алкоголь. Именно из-за этой причины, друг срывал многие деловые встречи, не приходя или являясь на них в нетрезвом состоянии. Я вместе с его родственниками использовали множество способов избавления близкого человека от алкогольной зависимости, но увы, ни один не принес должного результата. На консультацию к наркологу мы обратились уже не питая никаких надежд на излечение, хотели просто вывести друга из-за запоя, но доктор оказался специалистом высокого класса и смог найти подход к своему пациенту. Друг не пьет уже год. Огромное спасибо за оказанную помощь!!!
Алина
Консультация нарколога помогла моему мужу избавиться от алкогольной зависимости, которой он страдал уже несколько лет. Но если раньше он выпивал один раз в две недели, то сейчас он пил на протяжении последних 2 месяцев без остановки, ничего не помогало, что мы только не пытались сделать. После проведенного лечения муж не пьет, работает, уделяет время семье. Огромное спасибо!!!
Київ вул. Коцюбинського, 8А
р.Шевченковский
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «Ренесанс-Київ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 3-х місна палата) 3 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 2-х місна палата) 4 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, VIP одномісна) 6 500
  • Виведення із запою вдома (у Києві)
  • Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму (у Києві) 8 500
Київ вул. Михайлівська 20 Б
м.Почтовая площадь 14 14
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та супутніх психічних розладів. Консультації проводять висококваліфіковані психотерапевти/психіатри, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами. Так як ми працюємо за стандартами, прийнятими в розвинених країнах і не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 3-х місна палата) 3 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, 2-х місна палата) 4 500
  • Виведення із запою (у стаціонарі, VIP одномісна) 6 500
  • Виведення із запою вдома (у Києві)
  • Виведення із запою вдома з кодуванням від алкоголізму (у Києві) 8 500
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація; виявлення онкологічних захворювань.
  • Консультація нарколога 1 740
  • Консультація нарколога повторна 1 080
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Проведення тесту для виявлення антигенів вірусів грипу А та В CITO TEST 150
  • Проведення тесту на 10 наркотиків швидкий 260
  • Проведення тесту на алкоголь швидкий 60
  • Проведення тесту на котинін (COT) швидкий 40
6,7
Акції
Київ вул. Печенізька, 16
м.Лукьяновская м.Тараса Шевченко
Центр спеціалізується на наданні послуг (діагностика, лікування, реабілітація та психологічний супровід) людям із залежностями, психічними розладами та потребуючим психологічної допомоги: консультація, діагностика стану пацієнта; лікування пацієнтів із залежностями (обрив вживання ПАР, медикаментозна та психологічна допомога весь курс лікування); лікування пацієнтів із психічними розладами (медикаментозна допомога, консультування, корекція на всіх етапах); реабілітація за різними програмами людей із залежностями та психічними розладами; психологічна допомога; досвідчені та кваліфіковані фахівці; преміальна якість послуг.
  • Перша консультація нарколога у медичному центрі безкоштовно
  • Сімейна консультація нарколога в клініці Онлайн: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Zoom - 45/60 хв. 1 000
  • Лікування наркоманії (детоксикація, зняття ломки, психічних та поведінкових розладів) 2 500
  • Імплантація блокатора Налтрексон (на 3 місяці) 9 000
  • Імплантація блокатора Налтрексон (на 6 місяців) 18 000
6,2
Київ вул. Бердичівська, 1
м.Лукьяновская 7 2 м.Политехнический институт 21 15
Американський медичний центр надає послуги за декількома напрямками. Медзаклад співпрацює з багатьма зарубіжними медичними організаціями. Надання послуг проводиться за американським протоколам згідно з стандартамм західної медицини. У клініці працюють вітчизняні та зарубіжні фахівці, що мають американську акредитацію. Персонал володіє кількома іноземними мовами.
6,2
Київ пер. Нестеровський, 13/19
м.Университет м.Театральная
Медичний центр «Альфа-Віта» — медичний заклад нових технологій! Сучасне обладнання кабінетів, новітня діагностична апаратура, передові лабораторні методики, кваліфіковані фахівці.
Київ вул. Кудрявська, 31/33 , Воздвиженка
м.Лукьяновская м.Золотые ворота м.Контрактовая площадь
Клініка "Доступний доктор" — багатопрофільний медичний заклад на Лук'янівці. Основні послуги, які надаються в клініці, — ультразвукова діагностика, гастроскопія, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, кардіологія, ортопедія і травматологія, терапія, урологія. Також в клініці проводяться пластичні операції.
Київ вул. Златоустівська, 53а
м.Университет 17 5 м.Вокзальная 14 7 м.Золотые ворота 21 5
Медичний центр "Мед Хелп +" спеціалізується в сфері видачі медичної документації, проводить консультаційний прийом пацієнтів за основними 8 затребуваних напрямах.