Сторінка 3. Радіохвильове видалення бородавок в Києві

Знайдено 66 клінік

Сб Нед Цілодобово
Валентин
Багаторазово звертались до лікаря Гринішиної Галини, завжди позитивний результат, і з дітьми і з дорослими!
Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!
Розалия
Рекомендую лікар. Дуже уважна, детально пояснює, все по справі і без прикрашання. Також необхідно відзначити, що спеціаліст дуже тактовна і приємна в спілкуванні. В теперішній час, напевне таких вже не знайти. Спасибі Вам за все!
Київ б-р Кольцова (Миколи Руденка) , 14 Д
р.Святошинский
Джі Ай Мед (GIMED) - це клініка сімейного здоров'я, що надає розширений спектр послуг. Медичний центр спеціалізується на професійній і якісній медичній допомозі.
  • Видалення бородавки радіохвильовим методом (без вартості анестезії) 1шт 700
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Повторне видалення доброякісних новоутворень (бородавок) за допомогою радіохвильового «ножа» або кріодеструктора до 2 мм (від 1 до 5 новоутворень, за всі) 310
  • Повторне видалення доброякісних новоутворень (бородавок) за допомогою радіохвильового «ножа» або кріодеструктора (більше 2 мм, вартість за 1 новоутворення) 270
Київ
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
6,2
Київ вул. Шовковична, 34в
р.Печерский
Багатопрофільна лікувально - діагностична клініка сімейної медицини «Здоров'я столиці» - це приватна амбулаторія високого стандарту обслуговування, орієнтована на максимальну зручність для клієнта, що надає широкий спектр медичних послуг на власній базі з залученням професійних, досвідчених фахівців різних спеціальностей.
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
5,7
Київ вул. Нагірна 6/31
м.Лукьяновская 10
  • Видалення бородавок радіохірургічним методом (1 елемент, розміром до 5 мм.) 700
  • Видалення бородавок радіохірургічним методом (за 1 елемент, розміром від 6 мм. і більше) 1 400
5,7
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Минская 33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі «Медіком», пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей, медогляди на різних етапах життя дитини, фізіотерапевтичні процедури, ультразвукові дослідження.
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Звіринецька 21 10
Київ с. Плюти, вул. А. Малишка, 27
Ізраїльська онкологічна клініка "ЛІСОД" працює вже більше 8 років. Установа спеціалізується на наданні сучасної онкологічної допомоги. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: лікування раку: променева терапія; хіміотерапія; брахітерапія; хірургія; діагностика раку (ПЕТ-КТ); реабілітація пацієнтів.