Лазерне видалення ксантелазми в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Хірургічне видалення ксантелазми 9800 грн
Знайдено 11 клінік

Филатова Наталья Павловна.
В клинику попала по назначению врача. Была очень тронута заботой и вниманием. Врач принимал как очень хорошую знакомую . Я из далекой глубинки и была удивлена, сразу успокоилась и доверилась хирургу. Он рассказал что и как с моим глазом. Что собирается сделать и как потом надо будет действовать после операции. Отключали свет, но в клинике к этому были готовы. Операция прошла на высоком уровне. Спасибо Вам за спасенное зрение! Не секрет, что к пожилым людям не везде в клиниках хороший прием. Здесь же было много людей в возрасте. Все получили внимательный уход и лечение. Очень благодарна!
Нюта
Клініка супер! Буду проходити тут лікування!
Володимир
Щира подяка Дмитру Геннадійовичу, за повернення мені зору після проведенноі операції , заміни кришталика, зір повернувся, бажаю міцного здоров*я ,успіхів в нелегкій , але дуже потрібній праці на благо людей, хай щастить, з великою повагою і безмежною вдячністью Володимир
Вера г. Кировоград
Золотые руки!
8,2
Київ наб. Дніпровська, 23 , Позняки
м.Осокорки 21 4 м.Позняки 30 6
Медичний офтальмологічний центр "Зір 100%" спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих, на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока, офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях. Центр відкрився з 23.02.2017 (ліцензія на медичну практику No 173). У 2019 році Центр отримав першу акредитаційну категорію (Акредитаційний сертифікат від 08.05.2019 Серія МЗ No 014436). Прийом ведуть: Жабоєдов Дмитро Геннадійович, Жабоєдова Наталія Валеріївна, Уманець Микола Миколайович, Почепінец Аліна В'ячеславівна, Ивнев Богдан Борисович, Петренко Оксана Василівна.
  • Хірургічне видалення ксантелазми 9 800
Сеть клиник "Медиленд"
Київ вул. Маршала Рибалка, 11 Б
м.Лукьяновская 11 3 м.Политехнический институт 15 7 м.Тараса Шевченко 44 20
Відділення косметології і пластичної хірургії МЦ "Меділенд" — це передові технології естетичної медицини і пластичних операцій. У відділенні працюють досвідчені фахівці пластичні хірурги, лікарі-косметологи, масажисти.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявская 7 15 м.Дорогожичи 33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Київ вул. Урлівська, 10 А
м.Осокорки 15 м.Позняки 15
  • Фракційне лазерне видалення ксантелазми 1 480
Київ вул. Волоська, 51/27 , Поділ
м.Тараса Шевченко 8 3 м.Контрактовая площадь 10 3
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.
  • Лазерне видалення ксантелязми 2 000
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальная 43 15
Клініка сучасної офтальмології "Візіобуд" спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань органів зору. Послуги надаються як дорослим пацієнтам, так і дітям.
  • Видалення ксантелазми (одне око) 4 700
Київ вул. Сеченова, 7 А
м.Васильковская 14 4 м.Выставочный центр 21 13
Клінічна академія лазерної медицини спеціалізується на вирішенні дерматологічних та гінекологічних проблем за допомогою лазера, вирішує естетичні проблеми шкіри й інтимні проблеми.
Київ вул. Глазунова, 3 (офис 1)
м.Лыбедская 17 5 м.Зверинецкая 22 9
Київська клініка "Доктор Юдіна" спеціалізується на процедурах омолодження, дерматології та косметології. Пацієнтам клініки надаються послуги наступних видів: дерматологічні процедури; догляд за обличчям і тілом; програми по скиданню зайвої ваги; омолодження.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр «Мед Імпульс» — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.