Сторінка 2. Приватні клініки в Києві

Знайдено 1265 клінік

Сб Нед Цілодобово
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Станислав
Хочу поделиться своим отзывов о Романе Владимировиче, думаю мой отзыв будет полезен всем остальным людям. Я был у всех именитых и не именитых врачей Киева, так же был в Нейроинституте, частные клиники, но мне никто не мог поставить правильный диагноз, выписывали много препаратов и много анализов, который не давали толку! И это на протяжении 1,5 года! А были такие, которые думали, что я вовсе придумал что у меня сильные головные боли (наверное думали, что мне нравится ходить по врачам, да ещё и в пандемию!) Случайно я попал на приём к Роману Владимировичу! Роман Владимирович внимательно ознакомился с моими: анализами, снимками, заключениями к снимкам, какие препараты я принимал. Внёс все в мою персональную карточку, все объяснил, рассказал, как будет проходить лечение (иглоукалывание, физиотерапия, а также правильная подборка препаратов). Роман Владимирович знает прекрасно точки, куда колоть, был возле меня во время иглоукалывания, спрашивал: «Где болит? Куда ушла боль? Как мое самочувствие?»! Я впервые встретил такого внимательно врача! Он был на связи 24/7, доктор общался с другими докторами, насчёт моей проблемы, тратил своё время (хотя мог говорить, как другие доктора: «Что Вы от меня хотите? Я сделал свою работу!») Далее, я доверился Роману Владимировичу на люмбальную пункцию, доктор рассказал как подготовится. Роман Владимирович данную процедуру сделал профессионально и без проблем! Но оказалось, что нет ни каких серьезных болезней! А боли продолжались и снова Роман Владимирович не бросил меня! А начал анализировать от каких препаратов мне становится легче, сказал сделать новый снимок мрт (но с определёнными настройками) и он нашёл проблему! Роман Владимирович один из первых кто нашёл причину моих болей!!!!!И хотя проблема оказалась не эго профиля, он все равно не бросил меня, и был на связи 24/7! Исходя из всего вышеуказанного, я рад, что попал к Роману Владимировичу, он берётся за сложных пациентов и не бросает их! Он профессионал своего дела и я рекомендую этого доктора! П.С. Мало кто знает, что Роман Владимирович имеет учёную степень, много научных работ и публикаций, но он этим не кичиться, как другие это делают! Так же хочу добавить, что Роман Владимирович очень скромный и приятный человек!
Сулик Роман Владимирович отличный врач!Помог и с пункцией и сделал блокаду все хорошо ! Спасибо огромное!
Маша
Анна Владимировна просто вернула меня к жизни. Постоянный стресс привел к появлению панических атак. Раньше с таким я не сталкивалась, но в ходе первого приступа мне стало очень страшно. Решила немедленно идти к врачу. Теперь при любой странной ситуации, обращаюсь к Анне Владимировне, она мне очень помогла.
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирская
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи «Клініки доктора Сулика», де працюють неврологи, мануальні терапевти, спеціалісти з функціональної та УЗ-діагностики, а також рефлексотерапевти.
  • Ударно-хвильова терапія 4 тис. імпульсів 600
  • Ударно-хвильова терапія 3,5 тис. імпульсів 550
  • Ударно-хвильова терапія 3 тис. імпульсів 500
  • Ударно-хвильова терапія 2,5 тис. імпульсів 450
  • Ударно-хвильова терапія 4 тис. імпульсі2 400
Київ вул. Івана Миколайчука, 13 А
м.Левобережная м.Дарница м.Дарница
ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент. Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом лікаря-офтальмолога за індивідуальними показниками зору кожного пацієнта.
  • Діагностика та консультація лікаря офтальмолога- 600
  • 2 Повторна консультація лікаря офтальмолога 450
  • Підбір та навчання користуванню м'якими контактними лінзами 450
  • Врізання лінз майстром 260
  • Компʼютерна периметрія 500
9,8
Київ вул. Грушевського 28/2
м.Арсенальная 8 2 м.Крещатик 18 7 м.Площадь Независимости 17 7
У кабінеті Гордон К. А. веде прийом психолог вищої категорії з більш ніж десятирічним досвідом роботи в галузі психології та психотерапії. Катерина Олександрівна надає послуги з лікування булімії, анорексії, панічних атак, тривожності, нервозності та ін., допомагає набути впевненості в собі. Доступна можливість консультацій онлайн.
  • індивідуальна консультація 1 500
  • парна консультація 2 800
  • онлайн консультація 1 500
  • Лікування дипресії 1 500
  • Лікування панічних атак 1 500
9,7
Київ Вул. Антоновича 29
м.Олимпийская 6 1 м.Площадь Украинских героев 7 1
Приватний кабінет психолога Пінчук Анни - це сучасний підхід у наданні професійної допомоги пацієнтам з розладами психологічного характеру. Лікар надає кваліфіковані послуги усім, кому необхідне рішення складних життєвих ситуацій.
  • Консультація психолога 1 500
Київ вул. Кучмин Яр, 19 , Батиєва гора
м.Вокзальная 18 9 м.Олимпийская 35 16
Наркологічний центр New Life (Нью Лайф) - клініка, що спеціалізується на лікуванні наркоманії, алкогольної та ігрової залежностей. Протягом 7 років функціонування установи надано допомогу більш ніж 5000 осіб.
  • Консультація психіатра 1 400
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Минская 2 1 м.Оболонь 17 6 м.Героев Днепра 14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Лікування оніхомікозу за допомогою лазеру І категорія складності 700
Київ, вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Мінська 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героїв Дніпра 15 10
Київ вул. Стеценко, 19
м.Нивки 37 8 м.Сырец 30 8
Діагностична клініка "Доктор Спін" спеціалізується на проведенні всіх видів магнітно-резонансної томографії з контрастом або без нього. Обстеження виконують лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
  • Розтин і дренування бурси або гематоми (без вартості анестезії та операційного пакету) - (ортопедія, травматологія) 5 000
  • Закрита репозиція фрагментів перелому кісток (без вартості анестезії) 2 000
  • Накладання гіпсової пов’язки (без вартості матеріалу) 500
  • Накладення пов’язки скотчкаст ("пластиковий гіпс") (без вартості матеріалу) 700
  • Накладання еластичної пов’язки (ортопедія, травматологія) 300
Київ пр-т Голосіївський, 30 Б
м.Демеевская 1 1 м.Лыбедская 36 2
Медичний Центр SENSAVI на м. Деміївська надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, рефлексотерапії (голковколювання). Є ліцензії на всі види послуг, що надаються.
  • Постановка пиявок—1 шт 300
  • Безкоштовна консультація хірурга-онколога з приводу видалення злоякісних утворень шкіри
  • Консультація лікаря вищої категорії, КМН, головного лікаря 900
  • Консультація Косметолога 600
  • Консультація ОНЛАЙН 800
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати.
  • Забір матеріалу 3 уретри 200
  • Массаж простати 400
  • Видалення бородавки СО-2 (складність 1) 600
  • Видалення бородавки СО-2 (складність 2) 900
  • Видалення бородавки СО-2 (складність 3) 1 200
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки 12 4 м.Позняки 16 4
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.
  • Постановка пиявок—1 шт 300
  • Консультація лікаря вищої категорії, КМН, головного лікаря 900