Пілінг обличчя в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Голосіївському районі
Пилинг лица «Виватон +, центр эстетической медицины» 650 грн
Знайдено 8 клінік

Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
Клара
Онкология - это одна из самых неприятных областей в медицине. Но все же так случилось, что недуг постиг меня. Я вовремя обратилась К Анне Литовченко. Нам удалось победить болезнь. Я искренне благодарна за помощь.
Алекснандр Александрович
Что я могу сказать? Специалист просто шикарный. Диагноз поставил очень быстро, терапию начал я сразу. Облегчение почувствовал сразу, думаю вместе мы справимся с моей проблемой. Павел Валерьевич хоть и молодой специалист, но очень компетентный!
Супер!
Київ вул.Героів Маріуполя 6
м.Ипподром 17 4 м.Теремки 34 5
Клініка працює пн.-пт з 8:00-16:00, сб 8:00-12:00 Прийом ведуть лікарі : терапевт, хірург, лікар ультразвукової діагностики, косметолог, реабілітолог. Клініка надає послуги: УЗД-діагностики, видалення доброякісних новоутворень шкіри. Оперативне лікування варикозу. Ударно-хвильова терапія. Доглядові , апаратні, ін’єкційні процедури для шкіри обличчя, шиї,декольте. Приймає лікар: Скрицкая Елена Анатольевна
  • Пілінг (чистка) обличчя 650
  • Пілінг (чистка) обличчя 1 600
  • Пілінг (чистка) обличчя 1 600
  • Пілінг (чистка) обличчя 1 000
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Лужний пілінг обличчя за допомогою десквамації Danne 1 300
  • Ферментний пілінг Danne 1 550
  • Монопілінги (Mandelic TR, Clycolic TR) 1 000
  • Комбіновані пілінги (Universal AHA, Sensetive PHA, EVEN) 1 000
  • Пінний ензимний догляд iS CLINICAL 2 700
Київ ул. Джона Маккейна (кол. Івана Кудрі), 26
м.Голосеевская 9 4 м.Васильковская 13 6
Клініка Доктора Василишина дерматології та естетики займається лікуванням пацієнтів в області дерматології, косметології, психотерапії. Заснована лікарем вищої кваліфікаційної категорії, к. м. н. Василишиним А. А. Спеціалізується клініка на діагностиці та лікуванні вітіліго, апаратної лазерної терапії.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.
Київ пр-т Голосіївський, 74
м.Голосеевская 1 10 м.Демеевская 13 2 м.Васильковская 19 8
Профільний центр «Люменс» спеціалізується на косметологічних і фізіотерапевтичних процедурах із застосуванням високотехнологічних апаратів. У результаті процедур, проведених у центрі «Люменіс», поліпшується кровотік і лімфоток, прискорюється виведення токсинів, омолоджується шкіра, знижується вага, коригується фігура, зникають набряки, підвищується тонус шкіри, зменшується целюліт, поліпшуються трофічні і обмінні процеси в м'язах і тканинах.
6,2
Київ вул. Тарасівська, 21
м.Площадь Украинских героев 15 6 м.Олимпийская 13 7
Приватний кабінет лікаря-косметолога Мінеєвой Марини надає широкий вибір лікувальних і естетичних послуг, спрямованих на усунення недоліків шкіри. Лікар застосовує індивідуальний підхід, допомагає підібрати персональні косметичні засоби для кожного пацієнта. Використовує сучасні технології, безпечні методи і перевірені косметичні засоби екстра-класу.
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
5,7
Київ вул. Юлії Зданавської, 58
м.Ипподром 16 6 м.Выставочный центр 22 4
Медичний центр існує з 2009 року. В центрі прийом ведуть провідні гінекологи вищої категорії. Клініка займається плануванням та веденням вагітності. У клініці приймають також мамолог, дерматолога, косметолог, масажист, гастроентеролог, остеопат.
  • Пілінг ультразвуковий 500
Київ вул. Метрологічна, 44
м.Теремки 38 7 м.Ипподром 45 13
Медичний центр "Сучасна медицина" — приватний медичний центр, який надає послуги для дорослих пацієнтів і підлітків. У клініці приймають гепатологи, гастроентерологи, сімейні лікарі, урологи та хірурги, ендокринологи і кардіологи, онкологи та наркологи, дерматокосметологи й інші фахівці.