Комплексна чистка обличчя в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Голосіївському районі
Комплексна чистка обличчя «Люменис на ст. м. Голосеевская» 600 грн
Комплексна чистка обличчя «БиДжиЛаб (BG-LAB), центр эстетической медицины» 750 грн
Комплексна чистка обличчя «Слим (Slim), центр эстетической медицины на м. Голосеевкая» 800 грн
Знайдено 4 клініки

Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
Алекснандр Александрович
Что я могу сказать? Специалист просто шикарный. Диагноз поставил очень быстро, терапию начал я сразу. Облегчение почувствовал сразу, думаю вместе мы справимся с моей проблемой. Павел Валерьевич хоть и молодой специалист, но очень компетентный!
Супер!
У меня была специфическая проблема, от которой я страдала. Обращалась за консультацией к дерматологу Пахнюк Оксане Васильевне. Она определила, какая именно у меня форма розацеа и другие особенности ее проявления у меня, подобрала специальную программу лечения, которая подходила именно мне. Сейчас пользуюсь средствами по уходу, которые порекомендовала доктор. Розовые покраснения практически ушли, мой внешний вид улучшился. А это так важно для женщины! Я очень благодарна Оксане Васильевне за правильный подход и понимание.
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Чистка обличчя комбінована 750
Київ пр-т Голосіївський, 74
м.Голосеевская 1 10 м.Демеевская 13 2 м.Васильковская 19 8
Профільний центр «Люменс» спеціалізується на косметологічних і фізіотерапевтичних процедурах із застосуванням високотехнологічних апаратів. У результаті процедур, проведених у центрі «Люменіс», поліпшується кровотік і лімфоток, прискорюється виведення токсинів, омолоджується шкіра, знижується вага, коригується фігура, зникають набряки, підвищується тонус шкіри, зменшується целюліт, поліпшуються трофічні і обмінні процеси в м'язах і тканинах. Приймає лікар: Полищук Людмила Георгиевна
3,0
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосеевская 15 м.Демеевская 15
6,2
Київ вул. Тарасівська, 21
м.Площадь Украинских героев 15 6 м.Олимпийская 13 7
Приватний кабінет лікаря-косметолога Мінеєвой Марини надає широкий вибір лікувальних і естетичних послуг, спрямованих на усунення недоліків шкіри. Лікар застосовує індивідуальний підхід, допомагає підібрати персональні косметичні засоби для кожного пацієнта. Використовує сучасні технології, безпечні методи і перевірені косметичні засоби екстра-класу.
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Чт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00