Медіостар (Mediostar), клініка лазерних технологій

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр лазерної епіляції та косметології “Медіостар” допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.

Клініка надає послуги:

• консультації лікаря-дерматолога;
  • консультації трихолога;
  • епіляція ділянок шкіри за допомогою лазера;
  • фотоєпіляція;
  • лазерне видалення веснянок;
  • омолодження шкіри;
  • терапія акне;
  • апаратна косметологія;
  • пілінг;
  • масаж;
  • обгортання.

Переваги медичного центру - індивідуальний підхід, затишна атмосфера, широкий вибір послуг, діють акційні програми.

Знаходиться клініка за адресою вул. Городоцька 62. Пацієнтам пропонують каву або чай із солодощами.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медіостар (Mediostar), клініка лазерних технологій, вартість послуг:

• Чистка HydraFacial + Альгінатна маска Casmara 2 900
  • Видалення судин M22 IPL,Sciton BBL Ділянка 10х10 2 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Надія
Тільки позитивні відгуки про клініку,персонал,лікарів,обслуговування)протягом 5 років користуюсь послугами клініки і завжди задоволена)) Тішить,що працюють тільки досвідчені лікарі) і ціни =якості послуг
Найкраща клініка лазерних технологій у Львові!
Ксенія
Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.
Наталя
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Артем
Зіштовхнувся із цією проблемою у 17 років. Підлітковий вік, прищі і так далі. Важко було психологічно через насмішки однокласників. До лікаря йти не хотів, тому мама лікувала мене самотужки. Вся дія була направлена лише на зовнішню сторону проблеми. Все продовжувало загострюватись: гноїтись, пекти. Змушений був піти до лікаря, бо терпіти було несила. Лікар сказав, що головне зараз вбити стафілокока, що сидів у мені. Саме він мене обдарував рясною висипкою. Пив антибіотики. На обличчі фурункули по-тихенько зійшли за допомогою призначеної маззі.
Світлана
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.

Лікарі клініки Медіостар (Mediostar), клініка лазерних технологій

Луць Олена
Спеціаліст з лазерних технологій та апаратних методик, косметолог-ін'єкціоніст, дерматолог
Обрати фах
  • Дерматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Приватний кабінет психолога Каліщук С.Н. надає професійну допомогу при різних психологічних проблемах у дорослих і дітей. Провідний спеціаліст - кандидат наук, психолог.
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00