Контурна пластика в Києві (Голосіївський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Голосіївському районі
Контурна пластика «Медиостар (Mediostar), клиника лазерных технологий» 7500 грн
Контурна пластика «Дентал Верди (Dental Verdi), клиника для всей семьи» 3200 грн
Контурна пластика «БиДжиЛаб (BG-LAB), центр эстетической медицины» 5000 грн
Контурна пластика «ЭвоКлиник (EvoClinic), медицинский центр» 7000 грн
Контурна пластика «Современная медицина, медицинский центр» 5940 грн
Знайдено 6 клінік

Надія
Тільки позитивні відгуки про клініку,персонал,лікарів,обслуговування)протягом 5 років користуюсь послугами клініки і завжди задоволена)) Тішить,що працюють тільки досвідчені лікарі) і ціни =якості послуг
Найкраща клініка лазерних технологій у Львові!
Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
Алекснандр Александрович
Что я могу сказать? Специалист просто шикарный. Диагноз поставил очень быстро, терапию начал я сразу. Облегчение почувствовал сразу, думаю вместе мы справимся с моей проблемой. Павел Валерьевич хоть и молодой специалист, но очень компетентный!
Київ вул. М. Максимовича, 3Д
р.Голосеевский
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
  • Контурна пластика Belotero Lips Shape 0,6ml 7 500
  • Контурна пластика Belotero Soft 1ml 9 000
  • Контурна пластика Croma Saypha Filler 1 мл 5 800
  • Контурна пластика Croma Saypha Filler + Lidocaine 1 мл 6 000
  • Контурна пластика Croma Saypha Volume 1 мл 5 800
Київ вул. Антоновича, 72
м.Олимпийская м.Дворец Украина
Сучасний Центр естетичної медицини "BG-LAB" надає повний комплекс послуг в області косметології, трихолог, дерматології. Надає можливість пацієнтам не тільки відновити здоров'я і красу шкіри, волосся, тіла, але і зберегти результат на довгий час. Фахівці вищої кваліфікації, які працюють в центрі, досконало володіють новітніми методиками омолодження і оздоровлення.
  • Контурна корекція губ Juvederm Ultra Smile (США) 0,55 ml 5 000
Київ вул. Сеченова, 7 А
м.Васильковская 14 4 м.Выставочный центр 21 13
Клінічна академія лазерної медицини спеціалізується на вирішенні дерматологічних та гінекологічних проблем за допомогою лазера, вирішує естетичні проблеми шкіри й інтимні проблеми.
Київ вул. Антоновича, 14 Б
м.Площадь Украинских героев 7 9 м.Дворец спорта 11 8
Медичний центр "Дентал Верді" займається діагностикою та лікуванням захворювань за спеціальностями стоматологія, отоларингологія, косметологія для дорослих і дітей.
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Выставочный центр 18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.
Київ вул. Метрологічна, 44
м.Теремки 38 7 м.Ипподром 45 13
Медичний центр "Сучасна медицина" — приватний медичний центр, який надає послуги для дорослих пацієнтів і підлітків. У клініці приймають гепатологи, гастроентерологи, сімейні лікарі, урологи та хірурги, ендокринологи і кардіологи, онкологи та наркологи, дерматокосметологи й інші фахівці.