Пілінг обличчя в Києві (метро Видубичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Видубичи
Пілінг обличчя «Доктор Сэм (Doctor Sam), клиника на Новопечерских Липках» 750 грн
Пілінг обличчя «Top Laser (Топ Лазер)» 450 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Алина
В центр обратилась с проблемой акне, у меня постоянные кожные шарики образуются, а потом воспаляются. Помогла только чистка с лазером. В центре предлагают какую-то новую методику смус акне и после нее долго кожа чистая. Но все равно хожу теперь регулярно, результаты вижу, и не надо бегать по пилингам раз в неделю или чаще. Спасибо. Рекомендую.
Люда
Отличные тут работаю специалисты
Досвідчений лікар, який чудово консультує і уважно ставиться до пацієнта. З усіх питань детально поговорили і вибрали грамотне лікування. Поліпшення я помітила уже на наступний день лікування. Цілком всім задоволена! Спеціаліста раджу!
Марія
Чудово! Дуже уважний і професійний лікар! Процес лікування, не дивлячись на настільки короткі 2 дня, увінчався позитивними результатами. Я просто в захваті. Обов'язково прийду повторно! Рекомендую усім знайомим та друзям.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а
м.Демеевская 17 4 м.Голосеевская 30 16 м.Выдубичи 39 15
Медичний заклад "Топ Лазер" проводить великий спектр косметологічних послуг з використанням лазерної техніки. Центр відвідують як чоловіки, так і жінки. Відвідувачі тут можуть поправити здоров'я, пройти омолоджуючі процедури або усунути естетичні недоліки.

Пілінг обличчя в лікарнях в інших районах Києва

8,2
Київ вул. Панаса Мирного, 17
м.Печерская 10 5 м.Кловская 15 10 м.Олимпийская 29 11
ANACOSMA — клініка пластичної хірургії та естетичної медицини, яка більше 22 років займає лідируючу позицію серед anti-age клінік. Головне завдання клініки ANACOSMA — допомогти пацієнтам знайти себе серед чужої краси, розкриття внутрішньої краси, способу, зберігаючи його індивідуальність.
  • Пілінг (чистка) обличчя
Київ вул. Бориса Гмирі, 12 Б
м.Позняки 14 6 м.Осокорки 15 3
Приватний косметологічний кабінет «Естетика» існує з 2000 року, спеціалізується на різних новітніх методиках оздоровлення та омолодження шкіри обличчя та тіла. Приймає лікар: Бикасова Татьяна Александровна
  • Пілінг Algologie для контурів очей та губ на основі Argireline
8,2
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Комплексний пілінг обличчя 690
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі
м.Кловская 7 2 м.Арсенальная 13 4 м.Днепр 39 13
Медичний центр і СПА Bellezza (Белеза) надає пацієнтам широкий перелік послуг в області естетичної медицини. Провідні напрямки діяльності клініки - косметологія і дерматологія, дієтологія, гомеопатія, психологія, масаж, остеопатія, фізіотерапія і рефлексотерапія. Приймають лікарі: Гудушаури Елена Викторовна, Кляхина Юлия Игоревна, Смолякова Татьяна Владимировна
  • Пілінг освіжаючий грепфрутовий 650