Ендовідбілювання зубів в Києві (Солом'янський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи в Солом’янському районі
Знайдено 2 клініки

Вячеслав
Отличная клиника, лечу зубы тут уже 2 год. Врач Крымская заменила старые, отжившие свое пломбы, Уколов прекрасно лечит каналы и спасает практически безнадёжные зубы.
Владислав
Хожу сюда планово уже несколько лет. Если что-то у близких случается, то советую. Очень хороший центр.
Дуже сподобалось. Перша консультація цілком вичерпна. Все гранично зрозуміло, розроблений чіткий план подальших дій. Високий рівень професіоналізму і досвіду Олега Володимировича не залишає сумнівів. Дуже задоволена!
Юлія
Олег Володимирович лікар від Бога! Спасибі йому величезне! На жаль, не всі в наш час такі кваліфіковані та відповідальні лікарі. Отримала дуже вичерпну консультацію! Лікар торкнувся тих теми, які мене цікавили. І запропонував лікування. Дякую!
4,3
Спеціалізований медичний заклад "Київський центр нових технологій в стоматології" почав функціонувати в 2003 році. У стоматології з метою діагностики проводиться рентген. Також надаються такі послуги — лікування карієсу, виправлення прикусу, протезування, імплантація, а також профілактика і гігієна порожнини рота.
Астра Дент
Київ вул. Кірпи, 5 Б
м.Вокзальная 9 5 м.Олимпийская 33 8
Стоматологічна клініка Astra Dent (Астра Дент) (Солом'янка) відноситься до мережі однойменних клінік Києва, виконує всі види стоматологічного лікування ротової порожнини. Серед фахівців клініки лікарі-стоматологи, які мають значний досвід і кваліфікацію.