Медовий масаж в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти в Дарницькому районі
Медовий масаж спини 250 грн
медовий масаж 450 грн
Знайдено 14 клінік

Єва
Вся моя сімʼя обслуговується в цьому медичному центрі: мій тато ходить до подолога Ірини Станіславівни, я ходжу на чистку до Віти Анатоліївни, мої подруги ходять. Моя мама та її знайомі відвідують дерматологів. Хто нічого не робить, той не помиляється. Цей бренд працює вже 13 років. Я бачу їх розвиток! Завжди будуть ті, хто заздритиме чужим успіхам. Я їм довіряю!
Микола
Дякую лікарю Урологу - Резнік Владислав за професійну та швидку допомогу в лікуванні хвороби. Відвідував центр на Осокорках, приємно вражений ввічливістю персоналу та гарним відношенням до пацієнтів
Victor Riabokon
Були на прийомі у хірурга Є. С. Погуляєва. Дуже задоволені виконанням оперативного втручання, відношенням до пацієнта та рівнем надання медичних послуг. Також хочеться приємно відзначити високий рівень роботи Адміністратора клініки. Дякуємо!
Евтушенко Н. И
С большой благодарностью к работе доктора Шкута А.Н Профессионализм, внимание и качественно, проведённая операция. Надеюсь на быстрое восстановление и желаю всего самого наилучшего доктору и клинике!
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 7 6 м.Осокорки 18 6
Медичний Центр SENSAVI на м. Позняки надає допомогу кваліфікованих фахівців в області амбулаторної хірургії, естетичної гінекології, дерматології, дитячої дерматології, медичної косметології, трихолог, подології, лазерної епіляції, гірудотерапії, урології, рефлексотерапії (голковколювання). Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування, затишну атмосферу і програму лояльності для постійних відвідувачів. Основна перевага мережі — високий професійний рівень персоналу, комплексний підхід до лікування, сертифіковане обладнання та вживані препарати.
SENSAVI, сеть клиник
9,2
Акції
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13
м.Осокорки 12 4 м.Позняки 16 4
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
Київ вул. Олександра Мишуги, 6 (ТЦ "Паралель", 1 поверх) , Позняки
м.Позняки 5 2 м.Харьковская 15 8
Центр реабілітації хребта Newspine на м. Позняки спеціалізується на лікуванні захворювань хребта без операцій і медикаментів. Лікування здійснюється за допомогою спеціально розробленого комплексу вправ на тренажері «Кипарис». Завдяки індивідуальному підходу кожному пацієнтові пропонується індивідуальний комплекс вправ з урахуванням стану здоров'я, віку, фізичної підготовки, анамнезу.
Київ вул. Алма-Атинська, 39 А , Ліски
м.Черниговская 49 11 м.Лесная 59 12 м.Дарница 60 17
Клініка BABY LUCK (БЕБІ ЛАК) в Києві — багатопрофільний медичний центр, що надає широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова діагностика, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія, неврологія, педіатрія, терапія і хірургія. У клініці також можна пройти курс масажу, записатися на прийом до уролога, офтальмолога, ортопеда або отоларинголога.
  • медовий масаж 450
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
Київ вул. Урлівська, 13 , Позняки
м.Осокорки 24 6 м.Позняки 23 6
Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків і дорослих без медикаментозного або оперативного втручання.
  • Медовий масаж спини 250
  • Медовий масаж усього тіла 350
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
Київ вул. Євгенія Харченко, 64 , Бортничі
м.Бориспольская 60 10
Центр сімейної медицини «Family Care» в Бортничах спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Прийом ведуть кваліфіковані лікар: терапевти, гастроентерологи, гомеопати, кінезітерапевти, косметологи, отоларингологи, проктологи, стоматологи, рефлексотерапевти.
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13 , Осокорки
м.Осокорки 13 3 м.Позняки 15 4
Клініка косметології і дерматології «VIVA ESTE» (Віва Есте) спеціалізується на лікуванні висипань і лікуванні патологій шкіри різної етіології, куди входить й волосиста частина голови. Відвідавши трихолога, ви проведете діагностику внутрішнього стану організму і виявити причину проблемного стану волосся.
Працює з
Вт: 10:00-21:00 Чт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б
м.Позняки 19 4 м.Харьковская 33 4
Багатопрофільна приватна клініка «Інсайт Медікал» надає широкий спектр медичних послуг. Тут практикують фахівці за 15 напрямами в медицині. У клініці можна отримати консультацію в області акушерства та гінекології, кардіології, хірургії, психології, неврології, психіатрії, ендокринології та інших.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.
Київ вул. Срібнокільська, 22
м.Осокорки 7 5 м.Позняки 17 4
Профільний центр «Люменіс» надає клієнтам якісні косметологічні послуги, в тому числі апаратні процедури. У центрі «Люменіс» використовується тільки високоякісна апаратура. Всі процедури безболісні і безпечні. Клієнтам надаються комфортні умови, і гарантується позитивний ефект.