Дитячий масаж на дому в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти в Дарницькому районі
Дитячий масаж на дому «Натус, медицинский центр» 120 грн
Знайдено 2 клініки

Віта
Дуже позитивні враження. Одразу видно що лікар, професіонал своєї справи. Призначив декілька аналізів, яких ніхто раніше не призначав. Підхід до дити хороший, син задоволений. Лікування ефективне, на інше і не розраховували. Дякую!
Ніна
Лікар мене вислухав, всі мої побажання і скарги, відповів на всі запитання. Мені сподобалася клініка. Якщо виникнуть якісь питання звичайно буду звертатися ще до цього висококваліфікованого професіонала. Рекомендую!
Вікторія
Досить досвідчена людина, це зрозуміло вже з розмови. Все пройшло добре, огляд теж. Дитина також задоволена спеціалістом! На даний момент проходимо курс лікування, призначений спеціалістом. Почуваємо себе значно ліпше! Прийдемо ще.
Артем
Я дуже задоволений лікарем. Професіонал, нормально все пояснила, і не стала розводити на гроші, пропонуючи додаткові обстеження. Для мене це принципово важливо. Так як я розуміюся на цьому, сам працюю в медичній сфері. Консультацією задоволений!
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
Київ вул. Драгоманова, 2 Б
м.Позняки 32 8 м.Харьковская 34 9
Багатопрофільний медичний центр "Натус" розпочав роботу в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини, займається амбулаторним лікуванням як маленьких, так і дорослих пацієнтів. Тут працюють кваліфіковані лікарі. Застосовується індивідуальний підхід, уважне ставлення до пацієнтів.