Дитячий масаж в Києві (Дарницький район)

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти в Дарницькому районі
Дитячий лікувальний - масаж ділянки грудної клітки дренажний (ділянки передньої поверхні грудної клітки від передніх кордонів надпліччя до реберних дуг та ділянок спини від VІІ шийного до І поперекового хребця), ведучим спеціалістом 805 грн
Дитячий масаж від народження до 10 років 280 грн
Знайдено 13 клінік

Прочитала непогані відгуки і сходила до уролога Кравченка А. В. Що одразу ж не сподобалося- повний ігнор за рецепцією - хто я, що я, чому прийшла- нуль емоцій, простоявши 5 хвилин, я повідомила хто я до кого прийшла і на який час, на що адміністратор махнула головою, не відриваючись від телефона, і опустила голову, спілкуючись далі по телефону. Щодо прийому уролога, то це 5 хв і діагноз готовий, 650 грн за 5 хв - ви серйозно? На сайті, до речі, вказано було 500, ніхто і не збирається виправляти, а це неправдива інформація, що наводить на невеселі думки, що Біо плюс не сильно хвилюється за свою репутацію. Повірте, я маю з чим порівнювати, тому більше звертатися не буду і не пораджу знайомим

Відповідь адміністрації клініки:

Дякуємо Інна за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що склалася така ситуація. Лікар Кравченко О.В. оперуючий лікар-уролог, кандидат медичних наук, досвід роботи спеціаліста більше 20-ти років. Лікар завжди запитує пацієнта чи є питання, чи все зрозуміло. Досвід лікаря дає змогу проводити консультацію швидко, але максимально корисно для пацієнта. У всіх пацієнтів різні проблеми, кожному потрібен різний час на вирішення своїх питань. Щодо адміністратора, приносимо свої вибачення, проведена бесіда та винесена догана.

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
ольга
Консультацией довольна.Рекомендую как очень внимательного доктора
Илья Константинович очень внимательный специалист, заинтересованный в результате! Всегда очень вежлив, отвечает на все вопросы. Обращусь ещё обязательно! Я забыла про боли в шее! Спасибо за таких профессионалов своего дела!
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харьковская 6 м.Дарница м.Позняки
Поліклініка «Інго» на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці «Інго» ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • Дитячий лікувальний - масаж ділянки грудної клітки дренажний (ділянки передньої поверхні грудної клітки від передніх кордонів надпліччя до реберних дуг та ділянок спини від VІІ шийного до І поперекового хребця), ведучим спеціалістом 805
  • Дитячий лікувальний - масаж попереково-крижової ділянки (від І поперекового хребця до нижніх сідничних схилів), ведучим спеціалістом 331
  • Лікувальний - загальний масаж (діти), ведучим спеціалістом 805
  • Лікувальний - масаж обличчя (лобної, навколоочної, навколовушної ділянок, середньої та нижньої щелепи) (діти), ведучим спеціалістом 331
  • Лікувальний масаж верхньої кінцівки та комірцевої зони, тривалістю 25 хв (діти), ведучим спеціалістом 502
Київ вул. Алма-Атинська, 39 А , Ліски
м.Черниговская 49 11 м.Лесная 59 12 м.Дарница 60 17
Клініка BABY LUCK (БЕБІ ЛАК) в Києві — багатопрофільний медичний центр, що надає широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова діагностика, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія, неврологія, педіатрія, терапія і хірургія. У клініці також можна пройти курс масажу, записатися на прийом до уролога, офтальмолога, ортопеда або отоларинголога.
  • Дитячий масаж від народження до 10 років 280
  • Дитячий дренажний масаж 280
Київ вул. Урлівська, 13 , Позняки
м.Осокорки 24 6 м.Позняки 23 6
Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків і дорослих без медикаментозного або оперативного втручання.
  • Загальний дитячий масаж
  • Дитячий масаж із застосуванням ЛФК
  • Дитячий масаж з елементами Бобат терапії
  • Дитячий масаж м'язів спини, живота
  • Дитячий масаж м'язів верхніх кінцівок
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки 8 5 м.Осокорки 24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ ДРЕНУЮЧИЙ МАСАЖ 385
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ПРИ ДИСПЛАЗІЇ ТАЗОСТЕГНОВИХ СУГЛОБІВ 385
  • ЗАГАЛЬНИЙ МАСАЖ ТІЛА+ГІМНАСТИКА ДО 1 РОКУ 500
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ПРИ КРИВОШИЇ У ДІТЕЙ ДО 1 РОКУ 500
  • ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ СПИНИ 385
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харьковская 35 9 м.Позняки 31 6 м.Вырлица 48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю «Медична династія» займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи.
  • Лікувальний дитячий дренажний масаж 500
  • Лікувальний дитячий масаж при плоскостопості 500
  • Лікувальний дитячий масаж при кривошиї 500
  • Лікувальний масаж дітей віком від 1 до 12 років (курс №10) 4 500
  • Лікувальний масаж дітей віком від 1 до 12 років (1 сеанс) 500
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Дитячий масаж 200
  • Дитячий масаж 230
  • Дитячий масаж 300
  • Дитячий масаж 130
  • Дитячий масаж 200
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
Київ вул. Євгенія Харченко, 64 , Бортничі
м.Бориспольская 60 10
Центр сімейної медицини «Family Care» в Бортничах спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Прийом ведуть кваліфіковані лікар: терапевти, гастроентерологи, гомеопати, кінезітерапевти, косметологи, отоларингологи, проктологи, стоматологи, рефлексотерапевти.
Київ вул. Драгоманова, 2 Б
м.Позняки 32 8 м.Харьковская 34 9
Багатопрофільний медичний центр "Натус" розпочав роботу в 2017 році, спеціалізується в області сімейної медицини, займається амбулаторним лікуванням як маленьких, так і дорослих пацієнтів. Тут працюють кваліфіковані лікарі. Застосовується індивідуальний підхід, уважне ставлення до пацієнтів.
Київ вул. Лариси Руденко, 3
м.Позняки 8 1 м.Харьковская 11 5
Медичний центр "Ангелія" — це сучасна клініка, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень організму, а також наданні комплексної допомоги з різних напрямків. На території центру можна здати близько 600 видів аналізів, включно з терміновими.
Працює з
  • Загальний масаж дорослої людини (60 хв) 1 000
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.