Сторінка 5. Клініки психології в Харкові

4,0
Знайдено 56 клінік

Аноним
Спасибо огромное за предоставленную помощь. Врач Гапонов В.В.-врач с большой буквы. Услуги на высшем уровне.
Аноним
Самым важным для меня была анонимность по некоторым причинам, мне её предоставили, за что я очень благодарен. Медицинские сопровождение высококлассное. Два в одном, так сказать, рекомендую
Ирина Н.
Все что касается развития детей, требует вложений и толковых специалистов, это мое мнение. Ни один родитель, даже 7 пядей по лбу не знает всех ньюансов. У меня ребенок сюда ходил на речевые курсы, сейчас разговаривает на порядок лучше своих пагодков. Я, как мама, ставлю наивысшую оценку!
Очень полезная клиника, специалисты помогают разным деткам и у всех есть шанс на нормальную, достойную жизнь. Спасибо, за ваш безграничный труд и вклад в наших детей.
Харків вул. Кооперативна, 5
м.Площадь Конституции 7 5
Медичний центр здоров'я та краси «Благо» надає допомогу пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями. Клініка працює в тісному контакті з лікувальними установами іншого профілю, а також з наркологічними реабілітаційними центрами.
Харків вул. Чернишевська, 42
м.Университет 6 4 м.Пушкинская 10 11
Школа правильной речи «Риторика» на Чернышевской специализируется на предоставлении широкого перечня услуг для детей и взрослых по следующим направлениям: логопедия, психология и психотерапия.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.
Харків пров. Миру, 6
м.им. Масельского 13 4 м.Тракторный завод 4 17
Клуб усвідомленого батьківства "Плекаючи Життя" надає психологічну допомогу та інформаційну підтримку батькам стосовно вагітності, в перші роки життя дитини, допомагає сімейним парам у вирішенні проблем.
Харків пров. Івана Дубового, 9 в, 5 поверх, офіс 1
м.Площадь Конституции 10 4
Спеціалізоване установа "Харківський Інститут Гештальт і психодрами" займається нормалізацією психічного здоров'я людини та проведенням різних тренінгів і консультуванням. Почав функціонувати в 2013 році. Фахівці установи проходили навчання за кордоном.
Харків наб. Сабурівська, 5
м.Защитников Украины 19 7 м.Метростроителей 25 8 м.Спортивная 26 7
Спеціалізована установа "Азимут" займаються гештальт-терапією і нормалізацією психічного здоров'я людини. У центрі працюють фахівці високого профілю.
3,7
Кабінет психолога Радіонової Н.В. — це кваліфікована допомога і підтримка досвідченого фахівця в питаннях психологічного характеру і бізнес-розвитку. Приймає лікар: Радионова Наталья Владимировна
3,0
Харків вул. Мироносицька, 34
м.Университет 5 м.Госпром 5 м.Архитектора Бекетова 10
Центр здоров'я і саморозвитку "Наді" - установа, яка надає пацієнтам велике число лікувальних і діагностичних послуг. Центр працює за такими напрямками: ультразвукова діагностика, косметологія, дієтологія, гінекологія, дерматологія, терапія, психологія, неврологія, ендокринологія.
3,0
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці), під'їзд 6, пов. 5, оф. 65-13