Інститут сімейної психології та консультування

4.3
Харків, пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площа Конституції2 2 м.Історичний музей9 6
Пн — Пт: 10:00-17:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.

Послуги, що надаються в клініці:

• консультації профільних фахівців;
  • індивідуальна і сімейна психологічне консультування;
  • групи формування особистості;
  • судьбоаналіз;
  • проведення школи батьків;
  • астропсихологія;
  • проведення різних тренінгів.

Переваги центру - інноваційний підхід, націленість на результат.

Місцезнаходження установи - пл. Конституції, 1, під. №6 (ст. Метро Радянська, Історичний музей).

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Інститут сімейної психології та консультування, вартість послуг:

• Консультація психолога від 200
  • Лікування депресії
  • Сеанс психотерапевта
  • Лікування неврозів
  • Консультація психотерапевта від 200

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Матильда
З батьками почали виникати проблеми у спілкуванні, то вони мене не розуміють, то я їх, постійно сварилися. Мама вирішила звернутися в Інститут сімейної психології та консультування, щоб спеціалісти допомогли повернути нам мир у сім’ю. Лікарі уважні та ввічливі, провели консультації, дали багато корисних порад, жити стало легше!
Зверніть увагу на інші клініки:
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,2
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.
Вовк Валерій Анатолійович - хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, автор 63 наукових робіт і 26 патентів України. Спеціалізується на лікуванні гриж всіх локалізацій, захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, кіст печінки та ін. хвороб.
Пн — Пт: 08:00-16:00