Лікування тривожності і нервозності в Харкові

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи
Лікування тривожності і нервозності «НОРМА, центр психологического консультирования и психокоррекции» 300 грн
Знайдена 31 клініка

Сб Нед Цілодобово
Антон
Ван-хальская Оксана Анатольевна очень хороший специалист И когда я позвонил к ней на рабочий номер у вне рабочее время трубку поднял администратор я кое-что наговорил я ошибался Прошу меня простить Она очень хороший специалист Простите что я там наговорил она грамотно подошла до сути я просто сразу это не понял она хороший специалист
Дригайло Мар’яна Костянтинівна
все ок
Легкоступ Анастасія Євгенівна
Обслуговування супер . Лікарі знають своє діло.
Собур Наталія Олексіївна
Була на прийомі у лікаря ендокринолога Шарафутдінової С.М. Отримала первісну диагностику і поради для подальшого диагностування. Прийомом лікаря задоволена.
Харків вул. Академіка Павлова 158
м.Героев Труда 6 3
Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ почав роботу в 1997 році, пропонує повний спектр медичних послуг, в його складі поліклініка амбулаторного прийому пацієнтів, лабораторія та сучасний діагностичний центр. Для діагностики та лікування пацієнтів використовуються різноманітні високотехнологічні методи:
8,6
Харків вул. Державінська, 38
м.Метростроителей 5 1 м.Спортивная 7 1
Спеціалізована установа "Центр здоров'я доктора Артемчука" почала функціонувати в такому статусі з 1990 року. У центрі роботу ведуть доктора високого рівня, кандидати та доктор медичних наук, серед них - академік, автор наукових праць і винаходів Артемчук А. Ф.
Харків пер. Кравцова 11
м.Исторический музей 7 3
Кабінет психолога Вікторії Дерев'янко проводить сімейні та індивідуальні консультації.
Харків онлайн
м.Научная 7 2 м.Ботанический сад 18 3
У медичному кабінеті психотерапевта Голобурда Олександра Володимировича здійснюється прийом пацієнтів, які мають алкогольну, нікотинову, наркотичну та інші залежності, а також надається допомога людям з надмірною вагою.
Харків вул. Полтавский шлях 123
В центрі надання медичної та психологічної допомоги «Харківський нарколог» Ви можете пройти комплексне обстеження та лікування проблем та розладів, пов’язаних з психічним здоров’ям.
8,3
SMILETEK3D (СМАЙЛТЕК3Д) — це діагностичний центр, що надає розширений спектр послуг по обстеженню зубів та ротової порожнини. Всі дослідження проводяться на сучасному томографі, що є гарантом надання достовірного результату. Діагностичний центр спеціалізується на комплексному обстеженні з використанням апарату PLANMECA 3D.
8,2
Харків вул. Шатілова Дача, 4, оф. 600, 7 пов
м.Научная 5 3 м.Госпром 18 6
Психолог, сімейний консультант Кутвіцкая Тетяна Олександрівна проводить прийом клієнтів різного віку, незалежно від національної приналежності і сексуальної орієнтації. У роботі використовуються когнітивно-поведінкові орієнтовані на клієнта підходи, елементи психоаналізу, психодрами, метод системних сімейних розстановок. Вся інформація, отримана в процесі, є конфіденційною.
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець.
Харків вул. Миколи Міхновського, 59
м.Спортивная 13 4 м.Проспект Гагарина 13 5 м.Защитников Украины 16 8
Спеціалізований медичний центр «Ладо» займається діагностикою та терапією дітей з різними особливостями розвитку. З дітьми працюють досвідчені професіонали: логопеди і сенсорні терапевти.
Харків пр-кт Науки 56, 5 этаж, каб 517
м.Научная 4 1 м.Госпром 8 3
Кабінет психолога Головко Тетяни надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, спеціаліст першої категорії. В роботі Головко Тетяна Іванівна використовує базові техніки гештальт-терапії. Веде прийом дітей і дорослих.