Сторінка 12. Приватні клініки в Харкові

Знайдено 287 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ника
Главное, эьто понять, что все эти плохие привычки не делают жизнь лучше и не решают проблем. Я поняла это в этом центре и благодарна за этот опыт. Теперь все будет по другому
Ксюша
Когда у бабушки начались проблемы с сердцем, искали опытного кардиолога. Обращась ко многим врачам, но помощи не было никакой. Видно было, что только деньги им нужны и все. А Валентина Геннадиевна не такая, она сразу стала помогать и за услуги взяла не так много, как другие хотели. Очень ей благодарны. Прекрасный врач, бабуля теперь время от времени у нее обследуется. Все хорошо
Круглов Е.
Я переселенец. потеря дома -это огромный стресс! Начал выпивать и покуривать, это не решало мои проблемы. Стал захаживать в игровые автоматы, это тоже не решало мои проблемы, все только еще больше усугублялось. Как же я благодарен вашему психологическому центру,я вновь успешный человек, уже снимаю квартиру, думаю обзавестись новой семьей.
Телетова С.Г.
В Харькове не так много хороших специалистов в области излечения от ожирения. Долгое время я не находила свое место в этом городе, постоянные смешки, стрессы, вот все что у меня было. Теперь я новый человек - спасибо вашему центру, буду вас рекомендовать своим таким же подругам-пышкам.
Благодар
Харків пл. Конституції, 1
м.Площадь Конституции 4 1 м.Исторический музей 6 3
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" в Харкові - одна з кращих клінік, яка спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з ожирінням, алкогольної та ігрової залежностями.
в клініці 1 лікар
Харків вул. Плеханівська, 65 (стадіон Металіст, 8 парадне, 3 поверх, офіс № 321)
м.Спортивная 1 1 м.Метростроителей 4 1
Спеціалізована установа "Приватний кабінет кардіолога і терапевта Нагірній В.Г." займається діагностуванням та лікуванням серцево-судинних патологій.
Харків вул. Чічібабіна, 7
м.Научная 8 3 м.Госпром 13 4
Приватний масажний кабінет Стеганцева Максима - кваліфікована допомога фахівця за індивідуальною схемою. Основна специфікація лікаря - лікувальний і розслабляючий масаж з метою відновлення загального стану.
в клініці 2 лікарі
Харків вул. Максиміліанівські, 16
м.Ярослава Мудрого 5 1 м.Архитектора Бекетова 12 5
Медичний заклад "Наркологічний спеціалізований медичний центр" займається лікувальною терапією, спрямованої на позбавлення від різних залежностей. Серед фахівців центру - кандидат медичних наук.
в клініці 7 лікарів
Харків с. Клугино-Башкировка, вул. Лесна, 80
Центр психологічної реабілітації для залежних "Метод" надає допомогу пацієнтам з різними залежностями (алкогольної, наркотичної). Лікарі медичного центру також займаються лікуванням ігроманії.
Харків пр-т Героїв Харкова, 11
м.Площадь Конституции 7 6 м.Исторический музей 12 6
Спеціалізований медичний заклад "Медіал" - це клініка, в якій займаються діагностування та лікуванням ЛОР-патологій, а також вирішують проблеми зі слухом.
Харків вул. Ромена Ролана 12
м.Госпром 16 3 м.Научная 8 2
Приватний кабінет Олександра Бондаренко: Тут Ви зможете отримати професійну психологічну допомогу. Психотерапія, коучинг тренінги та багато іншого. Тут Ви на першому місці.
Харків вул. Пушкінська, 79/1
м.Ярослава Мудрого 4 2
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
  • Консультація психолога 1 годину 650
Харків пр. Перемоги, 54
м.Победа 12 5
Doctor Greenvald (Доктор Грінвальд) - клініка, яка спеціалізується на лікуванні невротичних і психосоматичних хвороб. Лікування захворювань проводиться за трьома основними напрямками: лікування душі (сеанси психотерапії), лікування тіла (масажні техніки і фізіотерапевтичні маніпуляції), корекція біохімічної середовища організму (вітаміни, детоксикационная терапія, судинна терапія).
Харків вул. Бакуліна, 3 А
р.Шевченковский
Швидка медична допомога «Оптима плюс» виконує діагностичні та лікувальні процедури на дому пацієнтів цілодобово. Автомобілі швидкої допомоги «Оптима плюс» обладнані сучасною медичною технікою, що дозволяє безпечно транспортувати пацієнтів та проводити точну діагностику. Виїзд лікарів бригади можливий у будь-який час та на будь-яку відстань.