Медіал

м.Площа Конституції7 6 м.Історичний музей12 6
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Спеціалізований медичний заклад "Медіал" - це клініка, в якій займаються діагностування та лікуванням ЛОР-патологій, а також вирішують проблеми зі слухом. Установа почала функціонувати в 2004 році.

Послуги, які надає клініка:

• консультація профільного спеціаліста;
  • діагностування та лікування різних патологій зі слухом;
  • аудінограмма;
  • тимпанограм;
  • слухопротезування;
  • індивідуальна виготовлення складових слухового апарату;
  • індивідуальна настройка слухового апарату.

Переваги медичного центру - індивідуальний підхід, можливість придбання зарубіжного слухового апарату.

Місцезнаходження клініки - пр. Московський, 11.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медіал, вартість послуг:

• КТ заочеревинного простору з внутрішньовенним контрастуванням
  • КТ кінцівок з внутрішньовенним контрастуванням
  • Видалення стороннього тіла з зовнішнього слухового проходу
  • Видалення папіломи вуха
  • КТ придаткових пазух носа з внутрішньовенним контрастуванням (діти)
  • Розтин фурункула (носа, вуха)
  • Хемокаустика судини, що кровоточить AgNO
  • Видалення сторонніх тіл гортані
  • Розсічення синехий в порожнині носа
  • Турунда в вухо з лікарським засобом
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин (з препаратом)
  • Імпедансометрія
  • Вливання в гортань лікарських речовин (з лікарським препаратом)
  • Катетеризація слухової труби (з препаратом)
  • Продування слухових труб балоном Политцера
  • Пункція верхньощелепної пазухи
  • Промивання пазухи через дренаж
  • Консультація отоларинголога
  • Тимпанометрія
  • Аудіометрія
  • УЗД після 14 тижнів вагітності (загальна група)
  • Діагностика слуху та підбір апарату

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Делали ребёнку (3.5 года) аудиограмму. Очень внимательная, отзывчивая и терпеливая врач. За что отдельное спасибо))) Все сделано грамотно и профессионально. Рекомендую
Светлана Сергеевна
28 квітня '18р.
Заметила, что муж начал громче говорить и чаще переспрашивать у окружающих, что они сказали. Первое подозрение - падает слух. Пошли в клинику "Медиал". Врач быстро определила проблему, удалила из уха серную пробку и все нормализовалось.
Сергей
27 квітня '18р.
В клинике Медиал мне выполняли вскрытие фурункула в носу. Процедура малоприятная скажу я вам, однако все прошло быстро и безболезненно. Спасибо врачам за оперативную помощь. Буду рекомендовать ваш центр всем друзьям!
Была сегодня с ребенком, проводили аудиограмму с очень доброжелательным специалистом (Прошу прощения имя, отчество не спросила), очень хороший подход к ребенку, внимательность, после попали к доктору Огнева А.Г., все очень быстро, четко проконсультировала!!! Браво таким докторам. Рекомендую эту клинику!!!
Дима
Обращался в медицинский центр "Медиал" по поводу индивидуальной настройки слухового аппарата. Аппарат мне привезли из-за границы, а вот настроить сам я его точно не смог бы. В клинике мне помогли. И я теперь прекрасно все слышу!
Страдаю от хронического тонзиллита, без промывания миндалин облегчить ситуацию зачастую не удается. А вот после процедуры становится значительно легче. Приемлемые цены на эту услугу в клинике "Медиал", куда я и обращаюсь систематически.
Педиатр после осмотра сказала, что у нас отит и назначила ставить турундочки в ушко с лекарственными препаратами. Что-то видно я не так делала, потому что вата у меня постоянно выпадала. Записалась в центр Медиал и нам там выполняли эту процедуру. Сейчас ребенок полностью здоров!
Заметив, что сын засунул шарик от конструктора в нос, сразу же помчалась в ближайшую клинику на осмотр. Это оказался центр "Медиал". Здесь меня приняли без записи, врач осмотрел ребенка, удалил шарик из носа и рассказал сыну, что такого делать нельзя. Спасибо большое!
Егор
Перед слухопротезированием мне назначили аудиометрию. Записался на исследование в клинику "Медиал", пришел в назначенное время, очереди не было. Процедура прошла быстро и без задержек. Врач мне все подробно объяснила, что, как и почему проводится манипуляция. Спасибо!
Валерия
Привозила в «Медиал» дедушку, ставили слуховой аппарат. Очень понравилась обстановка доброжелательности и внимания. Дедушка переживал, что аппарат будет сильно заметным или будет неудобно, но врач помог подобрать оптимальный по всем параметрам прибор. Сразу настроили, рассказали по уходу. Остались довольны, спасибо!
Зверніть увагу на інші клініки:
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00
Харків вул. Гвардійців-Широнінців, 99 м.Героїв праці25 4 м.Студентська36 8
8,3
Спеціалізований медичний центр "Гранд" надає комплекс стоматологічних процедур. З недавнього часу доступні і послуги косметолога.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Медичний кабінет "Лорідан" спеціалізується в області лікування ЛОР-захворювань методом спелеотерапії, лазерної терапії, ендоскопії і малоінвазивної хірургії.