Остеопат в Києві

Мне врач понравился, сразу видно, что он любит свою работу и прекрасно разбирается в ней. Лечение было эффективным. Рекомендую.
19 лютого '17 г.
Проходила лечение у Алексея Анатольевича и осталась очень довольна доктором. Все качественно, уверенно и эффективно. Рекомендую.
24 лютого '17 г.
Богдан
Лікуванням задоволений
01 вересня '16 г.
Артем
Консультация была проведена на высоком уровне, сейчас прохожу лечение, все нравится
03 жовтня '16 г.
Остеопат
Доктор Литвинов Кирило Микитович займається остеопатіческая лікуванням. Консультує, проводить діагностичні дослідження. Надає свої послуги з метою терапії артрозу колінного і плечового суглобів. Також лікує вегетосудинну дистонію, неврити, остеохондроз.
Київ вул. Васильківська, 37 м. Васильківська13м.Виставковий центр153
Невролог, Мануальний терапевт, Остеопат
31 рік досвіду
Доктор Самойленко Олексій Анатолійович спеціалізується в області неврології. Кваліфікований остеопат, компетентний також в мануальної терапії. Діагностує і лікує такі захворювання, як остеохондроз, артроз і артрити. Виконує процедуру паравертебральной блокади. Також проводить оперативні втручання з видалення міжхребцевої грижі.
Консультація от 300 грн.
Київ вул. Васильківська, 37 м. Васильківська13м.Виставковий центр153