Виклик отоларинголога додому в Києві (Шевченківський район)

Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Консультація 1100/900 грн.
Дитячий отоларинголог
Викликати лікаря додому
Доктор займається діагностикою та лікуванням ЛОР-патологій у дітей. Проводить консультативний прийом дітей в клініці і на виїзді. Систематично відвідує медичні конференції, конгреси, тренінги. Є членом Асоціації дитячих отоларингологів України.
Консультація от 580 грн.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Викликати лікаря додому
Доктор займається виявленням і терапією патологій ЛОР-органів у дітей і дорослих. Здійснює прийом англомовних пацієнтів. Є членом Асоціації дитячих отоларингологів. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Консультація от 580 грн.
Викликати лікаря додому
Веду консультацію англійською. Чому я працюю лікарем? Лікарі працюють з метою збереження та відновлення здоров'я пацієнтів. Я проводжу медичний обстеження, діагностику, лікування, надають поради щодо здорового способу життя та профілактики хвороб. Головна мета - допомагати пацієнтам в підтримці та покращенні їхнього фізичного та психічного стану.
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області отоларингології. Приймає дорослих, дітей з 4 років. Лікує тонзиліти, отити, етмоїдити, ангіни, риніти. Виконує видалення стороннього тіла з носа і вух, промивання пазух носа і видалення сірчаних пробок. Проводить риноскопию і отоскопію.
Сурдопедагог, дефектолог
Викликати лікаря додому
Цвігун Анастасія Тарасівна - дефектолог, сурдопедагог та спеціаліст з діагностики слуху мережі ЛОР-центрів та Центру слуху “Беттертон”. Займається виявленням та корекцією порушень мовлення і слуху, допомагає пройти реабілітацію та адаптацію після слухопротезування. Особливу увагу приділяє розвитку слухового сприймання.
Невролог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Напевно, це був мій підсвідомий вибір професії, адже в дитинстві я обожнювала гратись в лікаря. Коли в школі прийшов час обирати університет для вступу, то без вагань моїм вибором став медичний. Шлях до звання лікар, розпочато. На 4 курсі я закохалась в неврологію і зрозуміла, яку спеціалізацію хочу мати в майбутньому. Для мене, бути лікарем неврологом, це - про багатогранність клінічних кейсів кожного пацієнта, про діагностику, про комунікацію з хворими, про задоволення від досягнутого результату лікування.
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Виконує пункцію верхньощелепної пазухи, пневмомасаж барабанної перетинки, коагуляцію судин порожнини носа з анестезією. Проводить зупинку носових кровотеч, репозицію кісток носа. Лікує риніт, фронтит, тонзиліт, отит та інші патології.
Записатися на прийом1 онлайн запис