Сторінка 20. Лікарі в Харкові (Київський район)

Аріна
Нам все дуже сподобалося, лікар зробила обгрунтований висновок. Призначене лікування ефективне, поліпшення свого самопочуття відчула уже на наступний день. На мою думку, я знайшла свого лікаря. Наснаги Вам та терпіння у не легкій медичній діяльності! Рекомендую!
25 січня '20 г.
Сніжана
Мені дуже сподобалося, все дуже чудово, сама вже всім рекомендую Аліну Олександрівну. Сама людина дуже приємний у спілкуванні, та досвідчений лікар. Сподобалося, що все було чітко, по справі. Лікар все докладно пояснила, не гаючи ні мого. ні свого часу. Просто відмінний спеціаліст! Рекомендую!!!
11 січня '20 г.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Діагностика та лікування внутрішніх хвороб, комплексне підтримання здоров'я пацієнта, зняття і розшифровка ЕКГ.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей. Амбулаторний прийом проводить з використанням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики.
Алерголог, терапевт
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з різного виду алергічними реакціями, займається лікуванням, профілактикою, діагностикою причин виникнення захворювань.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії гінекологічних патологій. Проводить лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює ведення вагітності та підготовку до пологів. Приймає пацієнток з ендометріозом, ендометритом, ерозією шийки матки та кістами яєчників.
Дерматолог, трихолог, косметолог
Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Яценко Валентина Миколаївна займається лікувальною діяльністю, що стосується гінекологічних захворювань. Проводить регулярний медичний огляд, консультує жінок щодо здоров'я зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Спеціалізується в діагностиці ультразвуковим апаратом, досліджує органи малого тазу, молочні залози. Проводить обстеження вагітних, фіксує інформацію про зростання, розвитку плода, оцінює можливі ризики, патології.
Невролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із неврологічними захворюваннями. Проводить ЕЕГ, РЕГ, Ехо-ЕГ. Займається реабілітацією пацієнтів, які перенесли інсульт, наслідки черепномозкових травм, енцефаліт, менінгіт. Спеціалізується на лікуванні епілепсії, астенічного синдрому та багатьох інших неврологічних патологій.
Психіатр
Лікар проводить індивідуальні та сімейні консультації. Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як шизофренія, деменція, психози різного генезу, розлад пам'яті, невротичні розлади.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Дієтолог. Валеолог. Остеопат, тілесно-орієнтований терапевт.
Фахівець, який бездоганно використовує біоімпедансне тестування, комплексне дослідження вашого поточного стану для покращення здоров’я шляхом тонкого настроювання існуючого способу життя клієнта. Оцінка результатів біоімпедансного тестування проходить у зв'язку з клінічними аналізами, способом життя, психоемоційним станом, історією захворювань та цілями клієнта. Так ми не лише лікуємо існуючі проблеми, а й унеможливлюємо причини нових. Консультація також включає розробку індивідуальних програм: персональний план досягнення цілей – управління вагою, покращення загального самопочуття, підтримка енергії.
Дерматовенеролог
Експерт в галузі ЗПСШ (ЗППП) готовий надавати якісну медичну допомогу, ви можете розраховувати на високопрофесійний підхід