Зозуля Юрій Анатолійович

Масажист
Лікар другої категорії
Викликати лікаря додому
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних технік у дорослих і дітей від 3-х років. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів. Допомагає пацієнтам з остеохондрозом, міжхребцевими грижами, спазмом м'язів, защемлением нерва і сколіозом. Виконує ортопедичний дитячий масаж, класичний масаж, фітомассаж, вогненний масаж.

Дуже хороший масажист. Таких напевне дуже важко знайти у нашому місті. Але нам пощастило до нього потрапити. Результат просто шикарний! До цього біли у різних фахівців, але такого ефекту не вдавалося досягти. Спеціаліста однозначно можу рекомендувати.
Валерий
Чудовий спеціаліст, та справжній віртуоз у своїй справі. Постійно воджу свою дитину на сеанси масажу до Юрія Анатолійовича. Задоволена як і я, так і дитина. Це справжні майстер! Дякую Вам за все те що Ви для нас зробили. Рекомендую!

• 2017 р. — Інститут Відновлення Здоров'я.

Лікар-невропатолог надає послуги

• масаж лікувальний;