Зінькевич Людмила Андріївна

УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики, займається проведенням УЗД внутрішніх органів, дає експертну оцінку результатам УЗД-досліджень. Здійснює нейросонографію, УЗД вилочкової залози (тимуса), тазостегнових суглобів (у дітей першого року життя), а також транскраніальне УЗД-сканування (М-ехо).

Проводила мне узи печени. Все быстро, качественно и понятно.
Рімма
На власному досвіді дізналася, що коли дігностику проводить Людмила Андріївна помилок просто не може бути

• 2011, 2012, 2013 рр. — Щорічне підвищення лікарської кваліфікації. "Сонографія органів черевної порожнини, заочереваного простору, щитовидної залози, сонографія в педіатрії";
  • 2013 р. — IV Міжнародний медичний форум "Інновації в медицині — здоров'я нації";
  • 2013 р. — II Міжнародний медичний конгрес "Впровадження сучасних успіхів медичної науки в практику охорони здоров'я в Україні, м. Київ;
  • 2013 р. -Науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання ультразвукової діагностики". Майстер-клас "Сучасна ультразвукова діагностика захворювань молочної залози", Судак.

• Член Української асоціації ультразвукової діагностики;
  • Член Українського Допплерівського клубу.