Присяжнюк Наталія Валеріївна

Гастроентеролог
Лікар другої категорії
Викликати лікаря додому
Доктор Прісняжнюк Н.В. спеціалізується в лікуванні хвороб жовчовивідних шляхів, реактивний панкреатит, хронічні гастродуоденіти і холецистити, ацетономічний синдром, синдром подразненого кишечника, кишкові кольки і багато іншого.

Alin
Обращался к врачу, когда беспокоили запоры. Сейчас придерживаюсь рекомендаций, принимаю лекарства и проблем со стулом нет.
Приятно, когда врач знает и любит свое дело. А еще приятней, когда он проводит действительно эффективное лечение.
Анастасия
18 травня '16р.
Приятная и вежливая. Лишних назначений не делает, к пациентам очень хорошо относится. Я очень рада, что попала именно к ней на прием.
Олена
Звернулись до лікаря з Колікою в кишківнику у дитини. Оглянула, уважно вислухала, назначила дообстеження. Нічого лишнього лікар не призначила. Дуже привітлива, приємна у спілкуванні.
Евгения
Очень грамотная, все по существу, приятная в разговоре, лищюшнего не назначала. Рекомендую

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа" м. Київ.

• 2013 р. — курси підвищення кваліфікації по гастроентерології.

• Асоціація гастроентерологів України