Вардінська Наталія Михайлівна

Дерматовенеролог
лікар другої категорії
Лікар-дерматовенеролог займається діагностикою та лікуванням гонореї, псоріазу, грибкового ураження шкіри та нігтів. Має досвід роботи в терапії трихомоніазу, анке, алергічного дерматиту. Вардинська Наталія Михайлівна допомагає пацієнтам із захворюваннями розацеа, рожевим лишаєм, коростою, вугровим висипом.

Рустам
Попал к Вардинськой Наталье Михайловне с весьма щекотливой проблемой, которую не хочу даже описывать, но хочу сказать что вся диагностика и лечение моей болезни были проведены максимально профессионально и я очень доволен что обратился именно к этому врачу.
Просто шикарнейший врач, мне 20 лет и от уже 5 лет мучаюсь и стесняюсь своей кожи, какие только средства не перепробовала. И вот решила обратится за помощью к Наталье Михайловне и оказывается что я мучилась за зря столько времени. Сейчас хожу довольная как слон и никак не нарадуюсь своей гладкой коже! Спасибо!

• 2011 рік – закінчила Івано-Франківський національний медичний університет.
  • 2013 рік – інтернатура за спеціальністю “Дерматовенерологія”.
  • 2017 рік – присвоєна друга кваліфікаційна категорія.

• 2020 рік – учасник конференції “Акне та себорейний дерматит у запитаннях та відповідях”.
  • 2020 рік – учасник Першого медичного форуму міжсекторальної взаємодії лікарів. “Інфекції в практичній діяльності лікаря первинної та вторинної ланки”. “Вторинна ланка”. “Стосується всіх”. “Міждисциплінарна взаємодія”.
  • 2020 рік – учасник “Melanoma days 2020 Online” (Українське товариство дерматоонкології).
  • 2020 рік – учасник професійних майстер-класів в онлайн форматі (Перша Дерматотрихологічна Академія).

Лікар-дерматовенеролог надає послуги

• Консультаційна допомога (збір скарг та вивчення історії захворювання; огляд та оцінка стану шкірних та слизових покривів (зі застосуванням інструментального обладнання: дерматоскоп та/або лампи Вуда); встановить попередній діагноз; у разі необхідності призначить додаткові методи дослідження та консультації суміжних спеціалістів; призначить медикаментозне або оперативне лікування, а також послуги з естетичної і апаратної косметології);
  • Дерматоскопія;
  • Біопсія шкірних новоутворень з гістологічним дослідженням;
  • Видалення куперозу;
  • Видалення новоутворень на шкірі (кріохірургія, електрохірургія);
  • Аналіз на демодекс;
  • Мікроскопія лусочок шкіри або нігтів на наявність грибкових уражень;
  • Бакпосів матеріалу на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів;
  • Догляд за шкірою обличчя і тіла;
  • Мезотерапія;
  • Біоревіталізація;
  • Фотоомолодження;
  • Контурна пластика;
  • Ін’єкції краси;
  • Підбір косметичних засобів.

Лікар-дерматовенеролог займається лікуванням захворювань

• Вірусні захворювання: герпес, оперізуючий герпес, рожевий лишай Жибера, контагіозний молюск;
  • Бактеріальні захворювання: атопічний дерматит, нейродерматит, екзема;
  • Грибки шкіри і нігтів;
  • Короста;