Торканевська Євгенія Миколаївна

Терапевт
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різних захворювань внутрішніх органів. Консультує перед проведенням вакцинації. Проводить профілактичні медичні огляди. Лікує гастрит, хронічний бронхіт і бронхіальну астму, ларингіт, харчові отруєння, шкірні висипання і ГРВІ.

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський

Лола
Дуже хороший лікар! Дякуємо! Дуже висока інформативність. За 40 хвилин прийому, дізнався дуже багато про свою проблему. Дуже уважна, детально виписала перелік необхідних ліків - все допомогло! неодмінно прийду на повторну консультацію.
Bogdana Klymenko
Чудовий лікар, вона нам дуже сподобалася. Побільше б таких лікарів! Спеціаліст дуже уважна, розумна, грамотна. Дуже сподобався прийом. Ми не останній раз до неї пішли, будемо і далі відвідувати цього фахівця. Однозначно рекомендуємо!

• 1996-2002 рр. — навчалася у Сумському державному університеті (Медичний факультет), отримала диплом за спеціальністю: лікувальна справа.

• 2012 р. — сертифікат по спеціалізації: терапія.
  • 2016 р. — зі спеціалізації: кардіологія.
  • 2019 р. — зі спеціалізації: функціональна діагностика.