Толкачова Євгенія Борисівна

Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних технік. Виконує комплексний оздоровчий масаж, дитячий масаж (з 4 років), лікувальний масаж. Проводить заняття з лікувальної фізкультури, спеціалізується на сухому витягненні хребта. Допомагає пацієнтам відновити фізичну активність після перенесених травм.

Наира
Відмінний фахівець! Уже не одноразово була у неї на сенсі масажу. Все допомагає. Євгенія Борисівна справжні знавець своєї справи. Не так давно, я отримала травму, і мені важко ходити через біль. Але після масажу посуває себе значно краще.
Григорій
Дуже хороша людина! Знає як правильно допомогти травмованій людині. Болі у спині, інколи, бувають просто нестерпними. Але їх вдається позбутися, хоч не на довгий час, завдяки зусиллям цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст! Рекомендую.

• Освіта Університет "Україна" (ВМУРОЛ). Спеціальність "Ерготерапії. Фізіотерапія".
  • Сертифікат про закінчення курсу практичного навчання за програмою "Комплексний оздоровчий масаж і реабілітаційний масаж". ТОВ Центр Інтегративної Тілесної Терапії "Інкорте".
  • Сертифікат про проходження курсу "Постізометрична релаксація м'язів (БЕНКЕТ)". Центр Інтегративної Тілесної Терапії "Інкорте".
  • Диплом про проходження курсу "Фахівець з фізичної реабілітації". SUMMIT центр підготовки кадрів.

Масажист, реабілітолог надає послуги

• комплексний оздоровчий масаж;
  • лікувальний масаж;
  • реабілітаційний масаж;
  • масаж бамбуковими паличками;
  • дитячий масаж (з 4 років);
  • лікувальна фізкультура;
  • постізометрична релаксація м'язів;
  • тракційне витягування хребта на апараті "Ормед-Професіонал".