Терещенко В'ячеслав Володимирович

Стоматолог-ортопед
Лікар вищої категорії
Лікар стоматолог-ортопед першої категорії. Надає послуги протезування зубного ряду, виконує протезування на імплантатах, мостовидной протезування. Закінчив Українську Медичну Стоматологічну Академію.

Орест
У моего отца мостовидное протезирование. Года три назад его протезированием занимался Терещенко Вячеслав Владимирович. Все конструкции исправно выполняют свои функции. Отец доволен. Хочу порекомендовать Вячеслава Владимировича, как опытного стоматолога.
Врач мне понравился. Рекомендую.
Дмитрий
Рекомендую этого стоматолога как опытный пациент!

• 1998 р. — закінчив Українську Медичну Стоматологічну Академію (м.Полтава) за фахом «Стоматологія».

• 2000 p. — післядипломна освіта на базі Львівського Медичного Університету;
  • 2001 р. — Науково-практична конференція «Сучасні технології лікування и профілактики в практічній стоматології»;
  • 2003 р. — Міжнародна науково- практична конференція «Сучасні технології діагностики та лікування в практічній стоматології»;
  • 2005 р. — «Гнучкі зубні протези з нейлону Valplast (США). Клінічні та лабораторні аспекти, особливості та показання до використання»;
  • 2006 р. — Весняний навчальний семінар ДентАрт-2006 «Моделювання зубів в прямій реставрації»;
  • 2007 р. — семінар циклу «Крок за кроком до успіху» за темою «Відновлення контактного пункту»;
  • 2008 р. — спеціалізація з ортопедичної стоматології;
  • 2009 р. — Лекційно-практичний курс компанії Kerr «Інноваційні технології в естетичній стоматології»;
  • 2010 р. — семінар «Ендодонтія за правилами. Тонкощі і секрети»; теоретичний курс «Базовий курс по Тимчасовому та постійному Протезуванню на імплантах. Особливості формуванню оклюзійної поверхні протезів на імплантатах»;
  • 2011 р. — курс «Планування протезування на імплантатах при повній і частковій адентії»; курс «Сучасна методика діагностики, лікування і профілактики бруксизма. Сучасні методики і інструментарій для хірургічних пре- імплантаційних операцій.»;
  • 2013 p. — курс «Протезування на імплантах»; навчальна програма «Нові тенденції в ортопедичній стоматології — яку довговічність ми можемо очікувати з точки зору науки і практики».

Стоматолог-ортодонт надає послуги

• Комплексний підхід до ортодонтичного лікування дорослих і дітей;
  • Діагностика та лікування всіх патологій прикусу;
  • Застосування знімною і незнімної апаратури;
  • функціональна ортодонтія
  • Діагностика і лікування захворювань СНЩС (скронево-нижньощелепного суглоба)
  • Невидима ортодонтія Invisalign
  • Консультація і підготовка пацієнтів до ортохірургіі

Лікар займається лікуванням захворювань

• Імпактні зуби