Терентьєва Вікторія Олегівна

Стоматолог-терапевт, эндодонтист, эндодонтист-микрохирург
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів і ясен. Здійснює ведення пацієнтів з одонтогенними гайморитами спільно з ЛОР-фахівцями. Займається відбілюванням зубів і видаленням зубного каменю. Виконує ретроградний пломбування зубів. Лікує карієс, пульпіт, періодонтит та інші хвороби.

Татьян
Відповідальний та кваліфікований спеціаліст! З усією уважністю ставиться до пацієнтів. Не так давно мала можливість випробувати "легку руку" цього лікаря на собі. Результатами залишилася більш ніж задоволена. Рекомендую!
Клавдия Ю.
Не так давно я звернулася за професійною допомогою цього лікаря. Я хотіла відбілити свої зуби, але довго не могла вирішити до кого піти. Друзі порадили цього фахівця. Все пройшло на найвищому рівні. Дякую за мою нову посмішку!. Рекомендую!

• 2005 р. — ДДМА.
  • 2007, 2008 р. — ЗМАПО.

• 2013 р. — Конгрес УЕС, Симпозіум carl zeiss, Лондон.
  • 2017 р. — Європейський Конгрес ESE, Брюссель.
  • 2019 р. — Європейський Конгрес ESE, Відень.
  • 2018 р. — Світовий Конгрес IFEA, Сеул.

Стоматолог-терапевт, стоматолог, стоматолог-мікрохірург надає послуги

• композитні реставрації;
  • лікування / переліковування кореневих каналів;
  • вилучення чужорідних тіл;
  • апікальна хірургія (резекцію верхівки кореня з ретроградним пломбуванням);
  • лікування перфорацією;
  • резорбція;
  • ведення пацієнтів з одонтогенним гайморитом спільно з ЛОР — лікарями.

Стоматолог-терапевт, стоматолог, стоматолог-мікрохірург займається лікуванням захворювань

• карієс;
  • пульпіт;
  • періодонтит;
  • одонтогенний гайморит (спільно з лор-лікарями).