Тахташова Діна Рашидівна

Психиатр, психотерапевт
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Приймає пацієнтів з неврозами, неврастенією, емоційною нестійкістю, тривожними та депресивними розладами, розладами харчової поведінки, панічними атаками та постковіднимі проявами. Лікування здійснює за допомогою сеансів психотерапії.

Немає відгуків

• 1994 - закінчила Донецький державний медичний університету, факультет «Лікувальна справа».
  • 1994 - 1997 - закінчила інтернату за фахом «Психіатрія» на базі Донецького державного медичного університету.

• 2011 - 2013 - закінчила Донецький державний університет управління, спеціальність «Менеджмент в охороні здоров'я».
  • 2011 - отримана спеціалізація за фахом «Наркологія» на базі ФПО Донецького державного медичного університету.
  • 2012 - отримана спеціалізація за фахом «Організація охорони здоров'я» на базі ФПО Донецького державного медичного університету.
  • 2014 року - отримано звання кандидата медичних наук за психіатрії.
  • 2014 року - отримана спеціалізація за фахом «Судова психіатрія» на базі ФПО Донецького державного медичного університету, м. Краматорськ.
  • 2014 року - отримано звання кандидата медичних наук за психіатрії.

Лікар займається лікуванням захворювань

• психічні розлади: неврози, неврастенія, емоційна нестійкість,
  • тривожні і депресивні розлади,
  • розлади харчової поведінки,
  • постковідние прояви,
  • панічні атаки і інші профільні захворювання.