Смульська Наталія Омелянівна

Дитячий невролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань у дітей. Лікує епілепсію та різні пароксизмальні стани, затримку розвитку, генетичні синдроми та інсульти у дитячому віці. Виконує електроенцефалографію.

Наталья Емельяновна, спасибо Вам большое за ваше неравнодушие к нашему малышу! Только благодаря вам мы научились многим вещам. Хватать, сидеть, ползать. Не бойтесь обращаться к врачу. Чем раньше получите лечение, тем лучше. Пусть все детки будут здоровы.
Катерина
Наталія Омеліанівна самий гарний і найкваліфіцирований лікар. Ми у неї лікуемось с 2016 року, найдобріший найчестніший лікар. Гарні поради і настанови у вас щодо лікування моєї дитини. Дякую вам за все.

• 1993 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, спеціальність «Педіатрія».

• 2002 р. — Спеціалізація з медичної генетики;
  • 2006 р. — Навчальний курс «Modern Trends in Epilepsy», Brno, Czech Republic;
  • 2007 р. — Postgraduate Trainee in Child Neurology, Fraser of Allander Neurosciences Unit, Royal Hospital for Sick Children, Yorkhill, Glasgow, Scotland, UK
  • 2008 р. — Навчальний курс «Acute problems in Childhood», Warsaw, Poland;
  • 2001, 2006, 2011 рр. — ПАЦ «Дитяча неврологія», НМАПО імені П. Л. Шупика;
  • 2013 р. — Науковий колоквіум «Status epilepticus and acute seizures» Salzburg, Austria;
  • 2016 р. — Науково-практична школа «ЕЕГ в діагностиці і лікуванні епілепсії: використання, помилки, труднощі застосування»;
  • 2017 р. — Навчальний курс EPNS «Метаболічні порушення і судоми неонатального періоду», Budapest, Hungary;
  • 2017 р. — Науково-практична школа «Актуальні питання епілептології», доповідь на тему «Дебют епілепсії, диференційний діагноз»;
  • 2018 р. — Навчальний курс EPNS: «Гострі неврологічні проблеми», Alicante, Spain;
  • автор понад 21 наукової роботи;
  • захистила кандидатську дисертацію на тему «Клінічні особливості, молекулярно-генетичні та інші фактори ризику розвитку і протікання інсультів у дітей».

• член Українського товариства дитячих неврологів;
  • член Української протиепілептичної ліги;
  • EPNS (European pediatric neurology society);
  • ICNA (international child neurology association).