Шитіков Євген Сергійович

Ембріолог
Спеціалізується в області репродуктології. Веде консультативний прийом. Надає послуги з діагностики та лікування безпліддя, проводить культивування і терпи ембріонів, а також програму екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

Екатерина
К ЭКО вместе с Евгением Сергеевичем готовилась основательно. Он очень требовательный и ответственный доктор. Успешный результат тому подтверждение. Все получилось с первого раза. А я почти не надеялась. Теперь моя мечта сбылась. Хорошо, что для отчаявшихся женщин есть такие профессионалы.
У меня была последняя надежда на ЭКО. На консультации Шитиков произвел хорошее впечатление, и я ему сразу поверила, что у нас все получится. Большую часть работы он выполнил самостоятельно. Благодаря его профессионализму второй попытки не было. Подсадка прошла успешно. УЗИ показало двойню. Сейчас мы в ожидании маленького чуда, а все благодаря Евгению Сергеевичу.

• 1999 р. — Перше Київське медичне училище «Фельдшер»;
  • 2005 р.- Київський національний університет імені Тараса Шевченка "Біолог".

• 2008 р.- Курс "Основи аналізу Еякуляту" Центр Андрології в Госпіталі Університету "Karolinska" Стокгольм, Швеція, організований ESHRE;
  • 2011 р.- Курс "FISH + мікродисекція маркерних хромосом" Університет міста Єна, Німеччина;
  • 2011 р. — Атестація в НМАПО ім. Шупика за спеціальністю «Лабораторна генетика»;
  • 2013 р.- Курс "Техніка Витріфікації Ооцитів" клініка IVI Валенсії, Іспанія;
  • 2016 р.- Курс "Техніка біопсії полярного тіла, бластомерів, трофектодерми" на базі лабораторії компанії ORIGIO Копенгаген, Данія;
  • 2016 р.- Переатестація в НМАПО ім. Шупика за спеціальністю "Лабораторна генетика".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець