Шаповал Тетяна Євгенівна

Масажист
Доктор Шаповал Тетяна Євгенівна спеціалізується в області масажу. Постійно проводить консультації для пацієнтів, щодо користі процедури масажу і його позитивного впливу на центральну нервову систему. Надає послуги дитячого масажиста, займається лікуванням і профілактикою цілого ряду захворювань. Пропонує пацієнтам послуги лікувального масажу, ортопедичного масажу.

23 квітня '17р.
К Татьяне я попала по совету подруги, и не пожалела. Сегодня был второй сеанс массажа у Татьяна Евгеньевна. Она действительно профессионал. Шаповал поставила меня на ноги, а её руки помогли моей спине почувствовать себя свободно. Спасибо Татьяне Евгеньевне за такие действующие массажи.
Виталина
Когда дочке был год, у неё были проблемы с ногами. Врач назначил массажи. Делали ортопедические массажи у Татьяны Евгеньевны. После комплекса массажей у Шаповал, дочке стало лучше. Через время мы вовсе избавились от проблемы. Спасибо Татьяне Евгеньевне, за такие действующие и эффективные массажи.

• Київське медичне училище №3, спеціальність — медична сестра.

• Курси масажу в Вищому закладі освіти 1-го рівня державної акредитації міжрайонної благодійної медичної школи при Дарницькому медичному об'єднанні;
  • Курс навчання за програмою «Збереження, зміцнення та відновлення хребта на профілакторі Євмінова» при спортивному клубі Юка.