Рогозенка Наталія Валеріївна

Косметолог
Спеціаліст займається ультразвукової чищенням обличчя, лазерної епіляції. Спеціалізується на мезотерапії обличчя і тіла, плазмоліфтінг, механічній чистці обличча, дермабразії, карбоксітерапії. Виконує індивідуальний підбір косметики для догляду за шкірою обличчя і тіла. Регулярно підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Михаил.
Все відмінно, і лікар сподобався, і клініка. Місяць пройшов, все допомогло. Лікар дуже уважно все розповіла, розписала, запропонувала кілька варіантів лікування. Все відмінно, задоволена на сто відсотків. Все професійно та за розумну ціну.
Іруська
Дуже хороший і уважний лікар. Все правильно розповіла, немає ніяких негативних емоцій, а навпаки, все дуже красиво і добре. призначене лікування допомогло. Я думаю, що до лікаря я ще прийду обов'язково. Рекомендую спецаліста!

• 2005 р. — закінчила ДБМУ №1 за спеціальністю: лікувальна справа.

• 2008 р. — курси за спеціальністю «Косметолог-естетика» на базі Державної косметологічної лікарні.
  • 2009 р. — навчальні методики апаратної косметології м. Київ. Компанія "Естет-мед".
  • 2013 р. — конференція з естетичної медицини м. Київ.
  • 2014 р. — навчання ін'єкційним методикам: мезотерапія, плазмоліфтинг, біоревіталізація.
  • 2015 р. — сучасні методики омолодження. Курс практичних занять, міська Косметологічна лікарня (м. Дніпропетровськ).
  • 2017 р. — курси діодної лазерної епіляції в офіційного представника "Lumenis", Медгарант (м. Київ).

Лікар-косметолог надає послуги

• діодна лазерна епіляція на апараті"LIGHTSHEER DESIRE" Lumenis,
  • мезотерапія обличчя і тіла;
  • плазмоліфтинг;
  • ультразвукове очищення обличчя;
  • фонофорез;
  • мікротоки;
  • механічна чистка обличчя
  • дермобразія;
  • карбокситерапія;
  • індивідуальний підбір домашнього догляду.
Схожі спеціалісти:
Психолог, сімейний лікар, дерматолог, косметолог
Дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог, онколог, косметолог