Резнік Владислав Олегович

Уролог, уролог-хірург, андролог, УЗД-спеціаліст, амбулаторний хірург
лікар другої категорії
Лікує захворювання сечостатевої системи, проводить УЗД нирок, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози, мошонки. Виконує операції – обрізання крайньої плоті, пластику вуздечки та ін. видаляє перламутрові папули та папіломи інтимної зони радіохвильовим методом. Виконує оперативне лікування атером, ліпом, врослого нігтя.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Срібнокільська, 1 м.Позняки76м.Осокорки186
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 13 м.Осокорки124м.Позняки164

Микола
Дякую лікарю Урологу - Резнік Владислав за професійну та швидку допомогу в лікуванні хвороби. Відвідував центр на Осокорках, приємно вражений ввічливістю персоналу та гарним відношенням до пацієнтів
Владислав
Сподобалось відношення лікаря, і те як пройшла консультація. В цей день же пройшов УЗД - Владислав Олегович доступно поясним всі показники, що як робити і чим лікувати. По повторним результатам аналізів ще раз прийшов на прийом. Проблему вирішив дуже швидко і без операції. Рекомендую всім також не затягувати з візитами до лікаря.
Дмитри
Одразу на консультації зробив УЗД, що дуже зручно. Лікар привітний, доступно пояснює. Все сподобалось
Леонід Ігорович
Рекомендую Владислава Олеговича як професіонала. Дякую за успішну операцію і швидке лікування моєї проблеми
Віктор
Дякую лікарю Резнік В.О. за надання змістовної консультації - все чітко і зрозуміло без зайвих аналізів.

• НМУ ім. О. О. Богомольця, спецальність – Лікувальна справа
  • НМУ ім. А. А. Богомольця, інтернатура за спеціальністю – Акушерство та гінекологія
  • Спеціалізація з Урології на базі Військово-медичної академії

• 2020 р. — підвищення кваліфікації, Лікар – спеціаліст ультразвукової діагностики
  • 2022 р. — ТУ «Ендоскопічні методи лікування в урології»
  • 2022 р. — підвищення кваліфікації за спеціальністю – Хірургія

Уролог,уролог-хирург, андролог, УЗД спеціаліст надає послуги

• Консультація уролога
  • УЗД нирок
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД простати
  • Масаж простати
  • Пластика вуздечки
  • Видалення перламутрових папул
  • Видалення папілом в інтимній зоні
  • Обрізання крайньої плоті (циркумцизія)
  • Видалення кісти придатка яєчка
  • Операції при водянці яєчка (Бергмана, Вінкельмана)
  • Цистоскопія – Уретроскопія
  • Вазорезекція