Радченко Анна Євгенівна

УЗД-спеціаліст
Лікар вищої категорії
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії кваліфікації, виявляє різні патології організму за допомогою УЗ-моніторингу. Визначає тактику і самостійно проводить УЗД матки і органів малого тазу. Займається також ультразвуковим обстеженням передміхурової і щитовидної залоз. Спеціаліст в області жіночого безпліддя — серед іншого, надає послуги діагностики яєчників на різних етапах менструального циклу і дослідження ендометрію.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Анастасия
Направили на 1-й скрининг, записали к другому врачу, но попала я именно к Радченко Анне! Я много читала хороших отзывов о ней и даже не думала что мне так повезет. Врач очень приятная, хорошая, внимательная, даст совет. Следующие УЗИ- только к ней.
Очень сильный УЗИст много лет к ней обращаюсь,терпеливая,все выслушает,высмотрит,расскажет и обьяснит
Света
Вторую Беременность только к ней) очень рано и точно говорит пол ребёночка
Лена
Делала УЗИ почек. Доктор внимательная, объясняет все как есть.
Приходила к ней на УЗИ. Получила подробное разъяснение результатов исследования.
Обращаюсь только к Анне Евгеньевне, лучше УЗД специалистов не встречала,, всем рекомендую, хожу сама и буду водить к ней своих детей в будущем. Очень рада знакомству с Анной Евгеньевной прекрасным специалистом и человеком с большой буквы.

• Закінчила Київський НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність "Лікувальна справа", інтернатура по радіології на базі кафедри радіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа», 2006 р.
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Радіологія», 2008 р.
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ультразвукова діагностика», 2009 р.
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Генетика медична», 2016 р.
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Акушерство і гінекологія», 2019 р.

• Науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання УЗД і функціональної діагностики захворювань".
  • "Актуальні проблеми ультразвукової діагностики".
  • Міжнародний конгрес з перинатальної медицини.
  • Міжнародний науковий курс "Ехокардіографія плоду".
  • Міжнародний медичний конгрес "Впровадження сучасних досягнень в практику охорони здоров'я".
  • Міжнародний учбовий курс "останні досягнення в пренатальний ультразвуковій діагностиці проблем розвитка плода".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност