Перерва Вадим Володимирович

Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар хірург першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, спеціалізується в стоматології. Проводить всі види амбулаторної хірургії, аугментации щелеп і аутотрансплантации кістки. Надає послуги з лікування карієсу, пульпіту і пародонтиту, захворювань порожнини рота. Спеціаліст в імплантації щелеп. Перерва Важім Володимирович автор 5 наукових публікацій, власник 7 патентів. Член асоціація стоматологів та імплантологів України.

Света
Обращалась к Вадиму Владимировичу, у меня был сложный случай, требовалась операция. Успокоил, уверил что все будет хорошо. Так и было, операцию провел быстро, под местным наркозом. Никаких осложнений и плохого самочувствия. Спасибо!
Таня
Вадим Владимирович удалял мне зуб мудрости. Сколько страстей я начиталась на форумах и этой процедуры боялась как огня. Каким же было мое удивление, когда все прошло за считанные минуты. Я и испугаться не успела. Вот это профессионализм!
Великолепный доктор))))Удалил нижний зуб мудрости менее чем за 10 мин. Весь прием длился минут 15 и все это время хохотал от души))))
Алексей
Хороший специалист с хорошим чувством юмора

• 2002 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2003 р. – Стоматологічна клініка НМУ ім. О. О. Богомольця, інтернатура;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 2007 р. — Клінічна ординатура (підвищення кваліфікації НМУ ім. О. О. Богомольця).

• Асоціація стоматологів України;
  • Асоціація імплантологів України.