Пехньо Василь Васильович

Стоматолог-гнатолог
Лікар вищої категорії
Лікар займається усуненням проблем, які викликані дисфункцією зубочелюстного апарату. Здійснює прийом дорослих і дітей. Приймає пацієнтів з нерівними зубами, підвищеної стертості зубів, бруксизмом, асиметрією особи і губ. В роботі використовує сучасні методики.

inna
Просто шикарний спеціаліст! Лікар зміг допомогти у вирішені нашої не простої проблеми. Зараз все налагодилося. Завдяки зусилям цього кваліфікованого фахівця. Наша донька також дуже полюбила Василя Васильовича. Рекомендую!
Дуже хороший, та адекватний спеціаліст. З усіх лікарів, у яких ми були, лише він зміг надати нам повноцінну допомогу. За що ми йому безмежно вдячні. Лікар кваліфікований, та тямущий. прийом проходить у добродушній обстановці. Рекомендую!
Врач просто супер!!! Василий Васильевич лучший гнатолог в нашей стране, помог сразу, внимательный,отзывчивый и главное добрый и не спешит тебя выгнать,а все расскажет и покажет. Рекомендую на все 1000%

• КНМУ ім. О. О. Богомольця.

• Ординатура на кафедрі стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика за спеціальністю: стоматологія.
  • Аспірантура на кафедрі стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика за спеціальністю: стоматологія.

• Член Асоціації стоматологів України.

Лікар стоматолог-гнатолог займається лікуванням захворювань

• Усуває проблеми, викликані дисфункцією зубо-щ