Паєвський Ярослава Богданівна

УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
УЗД-діагност другої категорії, проводить скрининги з метою виявлення різних патологій у дітей і дорослих. Виконує ультрасонографию органів черевної порожнини і малого таза, обстежує лімфатичні вузли і молочні залози на предмет новоутворень. До компетенції доктора також входить сканування м'яких тканин організму і суглобових областей. Ярослава Богданівна проводить планові діагностичні огляди малюків віком до 1 року для раннього визначення вроджених аномалій розвитку.

Валентин
Привозили двойню на обследование тазобедренных суставов. Ярослава Богдановна отличный специалист, детально провела обследование деток, очень приятный человек, помогала с детками, рассказала подробно о диагнозе и диагностике, встретила и провела с улыбкой, очень аккуратная и отзывчивая. По-больше б таких специалистов и просто позитивных людей, как Ярослава Богдановна.
Анна А.
Назначили ребенку диагностику, я очень волновалась перед приемом. Но врач молодец, справилась и с нервной мамашей и орущим ребенком достойно. Теперь я спокойна и благодарна врачу.
Все объяснила, провела детальное обследование и расшифровала мне результаты. Благодарочка ;)
Лидия
Была травма колена, проходила обследование сустава. Спасибо!
Тамара
Хороший специалист, быстрая диагностика!

• 2008 р. - Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• Toshiba "УЗД органів черевної порожнини та доплерографія вісцеральних судин";
  • Toshiba "УЗД ендокринних органів "," Фізика УЗД "," УЗД молочних залоз "," УЗД в ортопедії і травматології";
  • 2014 р. - "Поверхневі пілінги ", школа Космотрейд;
  • 2014 р. - "Мезотерапія ", школа Космотрейд;
  • 2014 р. - "біоревіталізація", школа Космотрейд;
  • 2015 р. - Курс по загальній косметології, школа краси Багіра;
  • 2016 р. - Навчання роботи з косметикою Academie;
  • 2016 р. - Навчання роботи з косметикою Obagi;
  • 2016 р. - Семінар "Fusion mesotherapy";
  • 2016 г. - Семінар по мезопрепаратам Muscle toning, Fat apoptosis.