Гамбарашвілі Григорій Паатовіч

Акушер-гінеколог
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію і гістероскопію, діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки, операції на придатках матки, пластику піхви і зовнішніх статевих органів. Лікує ендометріоз, дисплазію шийки матки, клімакс і ендометрит.

Мищенко
Лікар дуже хороший і уважний. Позитивний, не залишає після себе враження "ми всі помремо". Після прийому виходила з відчуттям, що всі проблеми можна вирішити. Пояснив все дуже доступно і спокійно. Зараз знаю що потрібно робити. Дякую!
Наира
Все було чудово, лікар мене вислухав. Я просила зробити плановий огляд, який робиться один раз на рік. Лікар призначив всі необхідні аналізи, після результатів яких надав розгорнуту консультацію Спеціалістом цілком та повністю задоволена!

• 2017 р. — курси по роботі з обладнанням та інструментарієм Карла Шторца (курси лапароскопії, гістероскопії).
  • 2019 р. — курси в Міжнародному Центрі Ендоскопічної Хірургії (CICE) та стажування в університетській клініці CHU в Клермон Ферран, Франція.