Оксенюк Інна Анатоліївна

Сімейний лікар, лікар загальної практики
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, травної, серцево-судинної систем у дорослих і дітей. Консультує перед проведенням вакцинації. Успішно лікує хронічний бронхіт, отит, гастрит, цистит, ГРВІ, грип, бронхіальну астму, пневмонію і харчові отруєння. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає на будинок до пацієнтів.

Виола
Лікар Оксенюк Інна Анатолівна - професіонал своєї справи. Відмінний, фаховий лікар який розуміється у багатьох питаннях. Дуже точно поставила діагноз, та призначила високоякісне лікування. Прийомо абсолютно задоволені. Дякую!
Лолита
Доктор відразу визначила діагноз. Відразу ж призначила грамотне лікування, яке відразу ж і допомогло. Протягом доби, дитині стало краще. До цього ми були ще у двох лікарів, результату від яких не було. А тут все швидко, та компетентно.

• 2001 р. — Буковинська державна медична академія.

• 2018 р. — ПАЦ в КМАПО м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Дієтолог, Терапевт
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Сімейний лікар, Терапевт
Терапевт, Сімейний лікар