Музолевская Тетяна Ігорівна

Дерматовенеролог
Лікар займається лікуванням шкірних захворювань. Веде прийом пацієнтів з висипом хворобою, обласному, кропив'янку, алергічний і себорейний дерматит, розацеа. Також лікує оперізуючий лишай, демодекоз, екзему, герпетичні і Папіломовірусная інфекції. Консультує з приводу невусів (родімок, родимих плям), контагіозних молюсків, грибків шкіри і нігтів. Лікар практикує видалення новоутворень шкіри методами радіокоагуляціі і рідким азотом.

Дуже грамотний фахівець! Довелося на своєму досвіді, перевірити її кваліфікацію. Залишилася приємно вражена підходом лікаря до вирішення проблем пацієнта. Все дуже грамотно, та з повним розумінням суті проблеми. Лікар мені допомогла.
Відмінний спеціаліст. Одного разу у мене з'явилася висипка на тілі, і я звернулася зо допомогою до Тетяни Ігорівни. Мені дуже сподобалася вона як лікар. Грамотно розписала лікування, та все пояснила. Уже за декілька днів, я була здорова.

• 2018 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• Учасник науково-практичних конференцій на тему: "Сучасні аспекти раціонального харчування".
  • Теоретичне та практичне навчання за методикою: "Ультразвуковий пілінг, мікрострумова терапія обличчя і тіла, безін'єкційна мезотерапія, алмазна дермабразія, тепло-холодова терапія".

Лікар-дерматовенеролог займається лікуванням захворювань

• кропив'янка;
  • папіломавірусна інфекція;
  • невус (родимка, родима пляма);
  • контагіозний молюск;
  • колоїдних і гіпертрофічний рубець;
  • герпетичні інфекції;
  • грибок шкіри та нігтів;
  • атопічний дерматит;
  • псоріаз.