Мостова Оксана Петрівна

Інфекціоніст
Лікар вищої категорії
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні по індивідуально підібраною схемою інфекційних захворювань, таких як: ураження нервової системи вірусного характеру, пневмонії вірусної етіології, гепатити, цироз, аутоімунні процеси, герпес, інфекційний мононуклеоз, токсоплазмоз, ентеровірусні інфекції, стрептококова інфекція. Проводить лазерне опромінення крові, плазмаферез і інші процедури.

Света
Благодаря Мостовой Оксане Петровне мне удалось преодолеть гепатит. Я искренне благодарна доктору за помощь.

• 2000 р. — Національний Медичний Університет ім. акад. О. О. Богомольця за фахом "Лікувальна справа".
  • 2001 р. — Підготовка в інтернатурі за фахом "інфекційні хвороби" на базі кафедри інфекційних хвороб Академії післядипломної освіти ім. Шупика і клініки ИЭИБ НАМНУ.

• 2011 р. — ТУ "Організація і надання паліативної і хоспісної допомоги в спеціалізованих лікувально-профілактичних установ", Національна Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ .
  • 2016 р. — ТУ "Ураження нервової системи при патології внутрішніх органів" на базі кафедри інфекційних хвороб Академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
  • 2017 р. — ПАЦ за фахом "Інфекційні хвороби" на кафедрі Військової терапії, курс підвищення кваліфікації "Інфекційні хвороби" Української військово-медичної Академії, м. Київ.

• Член Асоціації інфекціоністів України