Марусик Олена Володимирівна

УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на виявленні різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Здійснює прийом дорослих та дітей. Займається дослідженням органів черевної порожнини та малого тазу, щитовидної залози та сечовивідних шляхів. Виконує нейросонографію.

Олена Володимирівна, висококласний спеціаліст. неодноразово були у неї на прийомі, завжди все детально розкаже та пояснить. УЗД обстеження проводить дуже прискіпливо, що безперечно добре! Дякую Вам за все! Однозначно рекомендую!
Соловьевы
Професійний діагност! Не так давно були з дитиною на обстеженні у цього лікаря. Порівняти є з чим, так що можу судити про її компетентність, вона на найвищому рівні. По ходу обстеження все детально розповідає, та коментує чому так. Рекомендую!

• 2013 р. — Дніпропетровська Державна медична академія, спеціальність "Педіатрія".

• 2018 р. — курси та стажування за темою: Питання УЗД новонароджених і дітей раннього віку. Ортопедія та травматологія. Захворювання нирок і надниркових залоз.
  • 2018 р. — курси та стажування за темою: Клінічна нейросонографія та доплерографія судин головного мозку у дітей раннього віку.
  • 2018 р. — курси та стажування за темою: Сучасна ультразвукова діагностика захворювань щитовидної залози
  • 2019 р. — брала участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики “
  • 2019 р. — в рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю “Актуальні питання сучасної ультразвукової діагностики“ взяла участь у курсах тематичного навчання УЗД для лікарів загальної практики.
  • 2020 р. — взяла участь у триденному 18-ти годинному інформаційному онлайн курсі з майстер-класом УЗД в гінекології: 100+ фактів, 200+ ехо-кліпів, 30+ ендовідео
  • 2020 р. — УЗД в дитячій гінекології: школа-тренінг

Лікар-діагност УЗД надає послуги

• Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини,
  • сечовивідних шляхів,
  • щитовидної залози,
  • органів малого таза ( трансабдомінально , трансвагінально)
  • доплерографія судин головного мозку у дітей раннього віку