Марченко Максим Олександрович

Стоматолог-хірург
Лікар спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань ротової порожнини. Спеціаліст видаляє зуби, розкриває флюс, проводить хірургічну частину імплантації зубів. Працює з переломами щелепи, видаляє кісти, підрізає ясна. Працює за сучасними методиками з використанням новітнього обладнання.

Ніна
Сподобалося ставлення до пацієнта, в порівнянні з нашими поліклініками це небо і земля. Уважність, кваліфікація хороша. Це не перший лікар до якого я йду на консультацію із своєю проблемою. Але цей лікар мені зміг допомогти. Рекомендую!
Ірина
Лікар дає хороші поради. Відчувається великий досвід за плечима. Відноситься професійно до клієнта, виявляє тільки основні проблеми, не нав'язує додаткових процедур і не завищує ціну. До нього я буду ще ходити 100%. Рекомендую фахівця!
тамара
Врач понравился: профессиональный, доброжелательный, дал подробную консультацию. Рекомендую.

• 2015 р. — закінчив Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини.
  • Українська військово-медична академія післядипломної освіти.

• 2016 р. — "BLS. Надання невідкладної допомоги. Стоматологія", НТЦ Добробут, Київ.
  • 2016 р. — "Невідкладні стани на стоматологічному прийомі", Київ.
  • 2016 р. — "Ендодонтичний симпозіум", Київ.
  • 2017 р. — "Лекційна програма від Dentsply Sirona під година міжнародного стоматологічного форуму", Київ.
  • 2017 р. — "Безпосередня імплантація в лунку зуба і негайне навантаження тимчасовою коронкою. Хірургічні і ортопедичні нюанси", Київ.
  • 2018 р. — "Dental implant planning with immediate loading of prosthetics", Київ.
  • 2018 р. — "Практична імплантація", Київ.