Лупич Світлана Леонідівна

Невропатолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії неврологічних захворювань. Лікує розсіяний склероз, інсульти, всі види больових синдромів, хворобу Паркінсона та неврологічні патології, які виникають на тлі цукрового діабету та гіпертонічної хвороби. В роботі використовує сучасні методики.

12.03.2017
Була на прийомі у Світлани Леонідівни. Все дуже сподобалося. Лікар дуже уважна, доброзичлива, і найголовніше компетентна в будь яких питаннях. Після огляду дохідливо пояснила причину мого болю і призначив курс лікування. Рекомендую!
Костя
Дуже уважний і приємний лікар, зі своєю аргументованою і професійною точкою зору. Дуже детально з прикладами, пояснила причину і механізм моєї проблеми. Діагноз був для мене трохи несподіваним. Але лікар, змога мені допомогти. Дякую!

• 2000 р. — Івано-Франківська державна медична академія з відзнакою.
  • 2001 р. — сертифікат за спеціальністю "Неврологія".

Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань

• всі види больових синдромів (вертеброгенні захворювання периферичної нервової системи, тунельні синдроми, головний, лицьова біль);
  • інсульти (в гострому періоді та на етапі реабілітації);
  • хронічні захворювання ЦНС (дисциркуляторна енцефалопатія);
  • полінейропатія
  • розсіяний склероз,
  • хвороба Паркінсона,
  • міастенія,
  • неврологічні розлади, що виникають при гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті, захворюваннях щитовидної залози