Лукашук Ярослав Петрович

Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Лікар займається різними терапевтичними процедурами, в тому числі лікуванням кореневих каналів за допомогою гарячої гутаперчі. Проводить реставрацію і відбілювання зубного ряду. Ярослав Петрович займається протезуванням та імплантацією будь-якої складності.

Виктор
Походы к стоматологу мне теперь в радость, потому что нашел своего стоматолога. Ярослав Петрович — внимательный врач, аккуратно пломбирует корневые каналы, практически безболезненно. Планирую у него через несколько месяцев поставить несколько коронок.

• 2003 р. — Луганський державний медичний університет ім. Д. Галицького;
  • 2004 р. — ЛДМУ ім. Д. Галицького інтернатура;
  • 2009 р. — Українська медична стоматологічна академія терапевтична стоматологія ;
  • 2009 р. — Українська медична стоматологічна академія ортопедична стоматологія ;
  • 2011 р. — Кримський Державний Медичний Університет ім. Георгієвського організація та управління охороною здоров'я;
  • 2012 р. — Кримський державний медичний університет хірургічна стоматологія ;
  • 2014 р. — Кримський Державний Медичний Університет терапевтична стоматологія.

• практичний курс ендодонтії DENTSPLY Maillefer на ендомотора X-Smart;
  • школа імплантації Курс 1 «Перші кроки в імплантації» Курс 2 «Імплантація — від введення до реабілітації» Курс 3 «Негайна імплантація»;
  • науково-практична конференція «Сучасні тенденції в стоматології";
  • теоретично-практичний курс "Спрямована регенерація кістки навколо імплантатів";
  • семінар "Досконалість втілене в кераміці" м Севастополь, навчальний клуб Білий Град;
  • інноваційні можливості імплантації з системою NOBEL REPLACE;
  • семінар "Від ендодонтії до реставрації, мінімально-інвазивна концепція" Максим Белоград;
  • імплантологічний конгрес BICON;
  • вініри навчальний клуб Білий Град;
  • теоретично-практичний курс "Пародонтальна лоскутна хірургія";
  • 1-й Конгрес Української академії пародонтології.

• Член Української академії парадонтології.