Крилова Марина Георгіївна

Нефролог
Лікар вищої категорії
Крилова Марія Георгіївна спеціалізується в галузі нефрології. Доктор Крилова проводить консультативний прийом, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань нирок і сечовивідних шляхів, в тому числі пієлонефриту, каменів в нирках.

23.04.2017
30 листопада '-1р.
Пиелонефритом заболела недавно. Очень неприятное заболевания. Обращалась к Марине Георгиевне. Её лечение помогло мне избавиться от ужасных симптомов, наладить работу моих почек. Теперь я здорова. Огромное спасибо Марине Георгиевне за помощь.
30.04.2017
30 листопада '-1р.
На работе я почувствовала ужасную боль внизу живота. До этого проблем со здоровьем не было, нужно было срочно обращаться к нефрологу. Марина Георгиевна поставила диагноз «мочекаменная болезнь». Хорошо, что размер камня был не большим, не пришлось прибегать к оперативному вмешательству. Лечение прошло успешно. Работа моих почек налажена.

• 1993 р. — Ужгородський державний медичний університет.

• Постійно підвищує свій рівень кваліфікації, є активним учасником різних з'їздів і конференцій нефрологів в Україні та за кордоном.

• Член Національного товариства нефрологів України.