Козлов Сергій Миколайович

Гепатолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
асистент кафедри хірургії Національного медичного університету ім О.О. Богомольця
Консультація 1950 грн.
Виконує ендоваскулярні та ендоскопічні втручання при захворюваннях органів черевної порожнини, займається лікуванням і реабілітацією пацієнтів з різними формами портальної гіпертензії.

Катерина
Дуже хороший лікар! Неодноразово чули позитивні відгуки про нього. Але одного разу довелося переконатися в цьому на власному досвіді. Хочу подякувати Вам за проведену роботу! Ви справжній професіонал та знавець своєї справи! Рекомендую
Михайло
Хороша людина та знавець своєї справи! Не так давно довелося звернутися за допомогою до цього лікаря. Усім дуже задоволений! Професійний лікар-хірург, із "золотими" руками! Зараз почуваю себе набагато ліпше. Наснаги Вам у роботі!

• Кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця.

• Член Європейської (EASL) асоціації з вивчення захворювань печінки.

Лікар-гепатолог надає послуги

• ендоскопія
  • ультразвукова діагностика
  • лапороскопіческа і ендоваскулярна хірургія (емболізація селезінкової артерії)

Лікар-гепатолог займається лікуванням захворювань

• Захворювання органів черевної порожнини;
  • Різні форми і види портальної гіпертензії, а також її ускладнення;
  • Хронічні захворювання печінки (вірусні, аутоімунні, токсичні) оклюзійні ураження судин нижніх кінцівок