Ковалеренко Лілія Сергіївна

Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар рентгенолог, діагност першої кваліфікаційної категорії з великим практичним досвідом роботи. Спеціалізується на проведенні ультразвукових дослідженнях органів малого таза, черевної порожнини. Діагностує стан сечового міхура, щитовидної залози, нирок. Ковалеренко Лілія Сергіївна автор 5 медичних наукових робіт. Є членом Асоціації фахівців ультразвукової діагностики України.

Афина
Я каждый год делаю УЗИ органов малого таза. Всегда обращаюсь к Лилии Сергеевне. Меня полностью устраивает качественная диагностика по доступным ценам. Вдруг придется делать еще какое-нибудь УЗИ, буду обращаться сюда. Так что рекомендую.
Тіна
У Ковалеренко Лілія я робила ультразвукову діагностику. Обладнання нове, лікар кваліфікований. Надані послуги мені повністю влаштували. Хочу також відзначити доброзичливе і толерантне ставлення. Дякую.

• 2005 р. — Донецький національний медичний університет (ДНМУ), спеціальність «Лікувальна справа»;
  • 2007 р. — інтернатура за спеціальністю «Радіологія та променева терапія» на базі кафедри онкології, променевих методів діагностики та лікування при факультеті інтернатури та післядипломної освіти ДНМУ;
  • 2008 р. — спеціалізація за напрямом "Ультразвукова діагностика", факультету інтернатури та післядипломної освіти ДНМУ;
  • 2012 р. — спеціалізація за напрямом «Ронтгенологія», факультет інтернатури та післядипломної освіти ДНМУ.

• 2008 р. – курси з акушерства та гінекології, ДНМУ;
  • 2010, 2013 — ПАЦ (передатестаційний цикл ) за напрямом "Ультразвукова діагностика", ДНМУ;
  • 2011 р. — ТУ (тематичне удосконалення) "Основи інтервенційного ультразвуку", ДНМУ.

• Член Асоціації фахівців ультразвукової діагностики України;
  • Член Українського Донецького медичного клубу.